1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آیا شایعات در مورد مدل سوپراسپرت جدید سوبارو صحت دارد؟

آیا شایعات در مورد مدل سوپراسپرت جدید سوبارو صحت دارد؟

2 آذر 1397
  • 1

زمانی که به یک مدل اسپرت مدرن از سوبارو فکر می کنید دو نام WRX STI و BRZ به ذهن می رسند. ، اخیرا شایعه شده است که یک مدل سوم از سوبارو با الهام از عملکرد بالا در راه است و این مدل می تواند سوبارو را وارد بخش ساختارهای هیبریدی موتور وسط کند. در واقع، شایعات منتشر شده این تصور را ایجاد کرده اند که مهندسان سوبارو اکنون روی این پروژه کار می کنند.

 شایعات در مورد مدل سوپراسپرت جدید سوبارو صحت دارد؟

همین امر باعث شده تا یک طراحی ذهنی از مدل موتور وسط سوبارو منتشر شود. ساخت یک ابرخودروی موتور وسط می تواند اقدامی قابل توجه از طرف سوبارو باشد.

طراحی خودرویی که در این طراحی ذهنی دیده می شود شامل جلوپنجره کنونی سوبارو است اما باقی قسمت های آن متفاوت تر هستند. عناصری از آئودی R8 در این تصویر دیده می شود و شیشه جلوی آن نیز بی شباهت به نیسان GT-R نیست. اما این خودرو به طور کلی شکلی کامپکت دارد.

شایعات منتشر شده حاکی از آن است که این خودرو از موتور توربوشارژ باکسر چهار سیلندر نصب شده در وسط بهره خواهد برد که نیروی چرخ های عقب را تامین می کند در حالی که نیروی برقی در ساختار هیبریدی آن نیروی چرخ های جلو را تامین خواهد کرد. البته مشخص نیست که این خودرو به یک یا دو موتور برقی مجهز ی شود. در هر صورت گفته می شود قدرت این خودرو در حدود 330 اسب بخار خواهد بود.

 شایعات در مورد مدل سوپراسپرت جدید سوبارو صحت دارد؟نظرات

  • اکبر اکبر (3 آذر 1397 ساعت 19:30)

    ظاهرش یکم شبیه صورت ولادمیر پوتین هست!!!! عمو پوتین درواقع