1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. فن آوری، تکنولوژی و مقایسه
 4. نسخه ویژه پاگانی برای یک مشتری ثروتمند

نسخه ویژه پاگانی برای یک مشتری ثروتمند

3 شهریور 1393
 • 4

پاگانی به اندازه کافی با قیمت 2.2 میلیون یورو گران قیمت است که حتی دست بسیاری از ثروتمندان را از آن کوتاه می‌کند. اما حالا یک نسخه ویژه از هوایرا (Huayra) معرفی شده که به صورت انحصاری برای یک تاجر بسیار ثروتمند آمریکایی ساخته شده است. این نسخه سفارشی، لامونزا لیزا نامیده شده است.

بدنه این خودرو به طور کامل از فیبر کربن ساخته شده است و همانند مدل زوندا روولوچون (Revolucion) با یک نوار سرتاسری به رنگ پرچم ایتالیا تزئین شده است.

برای قوای فنی هم موتور 12 سیلندر مرسدس بنز AMG با حجم 6.0 لیتر و توربوشارژر دوقلو همچنان انجام وظیفه می‌کند. البته هیچ جزئیاتی از نیروی پیشرانه منتشر نشده است اما گفته می‌شود این موتور توسط یکی از دو نفری که در جهان قادر به تیون AMG هستند یعنی Michael Kübler تنظیم شده است و می‌توان نسبت به قدرت 800 اسبی و گشتاور 730 نیوتن متری مدل استاندارد، خروجی بیشتری داشته باشد.

یکی از ویژگی‌های جالب توجه این خودرو این است که هوراچیو پاگانی و تمام خانواده‌اش و تیمی که روی این خودرو کار می‌کردند، این خودرو را امضا کرده‌اند!

 لامبورگینی اوراکان اسپایدر

 لامبورگینی اوراکان اسپایدر

 لامبورگینی اوراکان اسپایدر

 لامبورگینی اوراکان اسپایدر

 لامبورگینی اوراکان اسپایدر

منبع پدال


نظرات

 • عبدالرضا رضا عبدالرضا رضا (13 شهریور 1393 ساعت 09:21)

  پـــــــاگانی کارش درسته. مـــــــــــن ســـــــوارش شــــــدم!!!! الــــــبــته تــــو خــــــــــــــــــــــواب.!!!!! هــــــــــــرچی بگم زیبا و باوقاره کم گفتم .قــــــــــــــــدرت 800 اسب بخار !!!! هم زیبا و هم پــــرقــــدرته. همه چی تمومه.خوش بحال کسیکه پاگانی لامونـــــــــــزا لیزا سوار میشه و میره خیابــــــــــــــون سانــــــــزالـــــــــیزه میچرخه. ای خدا دست ما هم بگیر.............

 • یوونتوس یوونتوس (3 شهریور 1393 ساعت 21:51)

  طراحی داخلیش زننده هست.

 • سودا سید سودا سید (3 شهریور 1393 ساعت 13:06)

  ای زیاد جذاب نیست

 • کاوه رضاییان کاوه رضاییان (3 شهریور 1393 ساعت 11:18)

  خیلی قشنگه!!!!