1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. تصادفات و حوادث
  4. متوقف کردن خودروی موهاوی با سرعت 183 کیلومتر

متوقف کردن خودروی موهاوی با سرعت 183 کیلومتر

21 مرداد 1394
  • 0

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از متوقف کردن خودرو موهاوی با سرعت ۱۸۳ کیلومتر بر ساعت در محور قزوین - رشت خبر داد.

سرهنگ مهیار رستگار گفت: تیم گشت کنترل سرعت پاسگاه پلیس راه قزوین - رشت استان قزوین در حال کنترل تخلفات رانندگی، سرعت 183 کیلومتر را برای یک دستگاه خودروی سواری کیا موهاوی ثبت کرد که پس از فرمان ایست، راننده خاطی به دستور پلیس بی اعتنایی نموده و از محل مورد نظر به سمت آزادراه لوشان متواری شد.

وی افزود: با اعلام موضوع توسط این تیم گشت به پلیس راه لوشان و حساسیت موضوع، بمنظور جلوگیری از بروز حادثه برای سایر خودروها به سبب حرکات مخاطره آمیز راننده این خودرو که قصد فرار از دست پلیس را داشت، طی عملیات مناسب ترافیکی این خودرو با همکاری پلیس راه و عوامل ایست بازرسی در زیر پل جیرنده شهرستان رودبار متوقف شد.

رییس پلیس راه گیلان خاطرنشان کرد: پس از متوقف کردن خودرو از آنجاییکه راننده به تخلف خود معترف بود، برای فرار از اعمال قانون و اغفال مأموران اقدام به پرداخت مبلغ یک میلیون ریال تحت عنوان رشوه کرد که ضمن امتناع مأموران از دریافت رشوه، مراتب صورتجلسه و به همراه سایر مدارک راننده متخلف جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ رستگار از تمامی رانندگان خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، ضمن احترام به حقوق سایر شهروندان، سلامت خود و دیگر افراد جامعه را تأمین و تضمین کنند.نظرات