1. خانه
 2. اخبار
 3. تصادفات و حوادث
 4. آتش کروز خودروسازان را گرفتار خواهد کرد

آتش کروز خودروسازان را گرفتار خواهد کرد

26 فروردین 1396
 • 2
 • 4314
آتش کروز خودروسازان را گرفتار خواهد کرد

رضا رضایی رییس انجمن قطعه سازان گفت: خسارت ناشی از آتش سوزی شرکت قطعه سازی کروز سنگین است اما آنچه که در حال حاضر اهمیت دارد این است که این شرکت یکی از مهمترین تولید کننده های قطعه برای ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو در سال های گذشته بوده است.

 آتش کروز خودروسازان را گرفتار خواهد کرد

وی در ادامه افزود: احتمال دارد که در پی این حادثه تا چند روز شرکت های خودروسازی، خودروهای خود را به صورت ناقص تولید کرده و در پارکینگ نگهداری کنند تا قطعات مورد نیاز توسط خط تولیدهای دیگر این شرکت و یا توسط سایر شرکت های قطعه سازی کشور تولید شود.

رییس انجمن قطعه سازان تصریح کرد: ساختمان این شرکت قطعه سازی ،5هزار متر در دو طبقه بود و تعداد زیادی از قطعه سازان دیگر کشور نیز به دلیل محدودیت جا مجبور به افزایش ظرفیت خط تولید در طبقات بالاتر می شوند.

وی با بیان اینکه این شرکت قطعه سازی بیمه نبوده است، اذعان داشت: به طور حتم با توجه به ظرفیت بالای این شرکت قطعه سازی، با مشکل ورشکستگی روبرو نخواهد شد اما وقفه ای در کار تولید قطعات شرکت های ایران خودرو و سایپا ایجاد می شود.

رضایی در پایان تاکید کرد: به دلیل محدودیت های قانونی که در کشورما وجود دارد ،قطعه سازان نمی توانند به راحتی سورسهای ذخیره داشته باشند و وقوع اتفاقاتی همچون آتش سوزی دیشب می تواند موجب به تعویق افتادن اهداف خودروسازان در تعداد و کیفیت خودروهای تولیدی شود.

 آتش کروز خودروسازان را گرفتار خواهد کرد

 آتش کروز خودروسازان را گرفتار خواهد کرد

منبع : ایران جیب
نظرات

 • علی علی (26 فروردین 96 ساعت 17:05)

  خیلی مسخرس چون شرکت اتیش گرفته خودرو گرون میشه اخرش چیکار میخوان بکنن با مردم

 • Ali Ali (26 فروردین 96 ساعت 10:37)

  در نتیجه قیمت خودروها رو میبرن بالا !