1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. تصادفات و حوادث
  4. رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت

رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت

10 آذر 1396
  • 2

طی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی اهالی یک ساختمان مسکونی، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاههای 94 و 55 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 16:10 روز گذشته به بلوارسیمون بولیوار، خیابان زیتون، خیابان قدس رساندند.

 رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت

شهرام کریمی نصر رییس ایستگاه 94 آتش نشانی، در باره این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری رنو تلیسمان به علت نامعلومی در داخل پارکینگ یک مجتمع مسکونی پنج طبقه از قسمت موتورآن دچار آتش سوزی شد.

 رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت

وی با اشاره به این که شعله های سرکش آتش به سقف پارکینگ سرایت کرده بود، گفت: هر لحظه امکان سرایت آتش سوزی به خودروهای داخل پارکینگ وجود داشت که آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، پس از قطع جریان برق و گاز مجتمع مسکونی، به تجهیزات فردی مجهز شدند و با بکارگیری لوله های آبرسانی، عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

 رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوخت

رییس ایستگاه آتش نشانی اضافه کرد: با توجه به نفوذ دود غلیظ ناشی از آتش سوزی به داخل راهروها و احتمال محبوس شدن اهالی مجتمع مسکونی در میان دود و حرارت، همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی با بستن دستگاه تنفسی وارد مجتمع مسکونی شدند و چندین نفر از ساکنان را از داخل راهروها به سلامت خارج کردند.

کریمی نصر با اعلام این که کارشناسان آتش نشانی منطقه درحال بررسی علت بروز این حادثه هستند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان مجتمع مسکونی آسیبی نرسید و آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن، شعله های سرکش آتش را مهار و کاملا خاموش کردند.

 رنو تلیسمان در پارکینگ مجمتع مسکونی در آتش سوختنظرات

  • ناشناس ناشناس (17 آذر 1397 ساعت 10:57)

    مزه که که ای ننداز .برقش اتصالی کرده

  • محمدرضا محمدرضا (10 آذر 1396 ساعت 11:26)

    فک کنم روش موتور 405 گذاشتن!!!