1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. اعلام شرایط طرح فروش مشارکتی محصولات تویوتا

اعلام شرایط طرح فروش مشارکتی محصولات تویوتا

16 آبان 1396
  • 1

در این طرح فروش مشارکتی، برای اولین‌بار شاهد حضور محصول جدید تویوتا یعنی C-HR هستیم. تویوتا C-HR که در بازار ایران با استقبال بسیار بالا روبه‌رو شد، توانسته است ظرف مدت چند‌ماه از حضورش در بازار، سهم قابل توجهی را در فروش کسب کند.

با توجه به استقبال بسیار خوب از‌C-HR، شرکت ایرتویا برای اولین‌بار طرح فروش مشارکتی این کراس‌اوور زیبا را اجرا کرده است. در بخشنامه فروش مشارکتی جدید ایرتویا، تویوتا C-HR با موعد تحویل ۱۸۰ روز کاری و مبلغ پیش‌پرداخت ۹۰ میلیون‌تومان به‌همراه سود مشارکت ۱۵‌درصد قابل خریداری است.

 اعلام شرایط طرح فروش مشارکتی محصولات تویوتا

همچنین در این بخشنامه شرایط فروش مشارکتی دو خودروی تویوتا پریوس و راوفور همانند شرایط گذشته درنظر گرفته شده است.

موعد تحویل خودروهای پریوس و راوفور نیز ۹۰، ۱۲۰ و ۱۸۰ روز کاری تعیین شده که پیش‌پرداخت خودروها به ترتیب ۶۰، ۴۵ و ۳۵ میلیون‌تومان است. البته در زمان تکمیل وجه نیز خریداران پریوس در صورت تسویه به‌صورت نقدی از تخفیف ۳، ۳.۵ و ۴ میلیون‌تومانی و در حالت تسویه اعتباری از تسهیلات ۴۰، ۴۵ و ۵۰ میلیون‌تومانی و اقساط ۱۰ ماهه بدون کارمزد و اقساط ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه با کارمزد ۱۲‌درصد بهره‌مند خواهند شد.

همچنین علاقه‌مندان تویوتا راوفور در صورت خرید این خودرو در زمان تکمیل وجه در صورت تسویه نقدی از ۴، ۵ و ۶ میلیون تومان تخفیف نقدی استفاده خواهند کرد و در زمان تکمیل وجه در حالت تسویه اعتباری از ۷۰، ۷۵ و ۸۰ میلیون تومان تسهیلات با اقساط ۱۰ ماهه بدون کارمزد و ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه با ۱۲ درصد کارمزد بهره‌مند می‌شوند.

جدول شرایط فروش مشارکتی محصولات سایپا :

 اعلام شرایط طرح فروش مشارکتی محصولات تویوتا

منبع ایرتویا


نظرات

  • وحید وحید (16 آبان 1396 ساعت 20:15)

    جدول شرایط فروش مشارکتی محصولات سایپا :???????????