1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. آغاز به کار تست درایو شهری محصولات رنو در ایران

آغاز به کار تست درایو شهری محصولات رنو در ایران

1 آبان 1396
  • 2

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران طرح تست درایو محصولات رنو در محیط شهری را مطابق با اصول و استانداردهای جهانی رنو آغاز کرد تا به این ترتیب برای نخستین بار در مقیاسی گسترده و سراسری، علاقه‌مندان بتوانند پیش از خرید خودروها توانایی‌ها و امکانات آن‌ها را در محیط واقعی شهرهای کشور ارزیابی کنند و خرید آگاهانه‌تری داشته باشند.

 آغاز به کار تست درایو شهری محصولات رنو در ایران

امروزه انتخاب و خرید خودرو به‌ویژه خودرو‌های وارداتی دشوار است. صاحبان برندهای مختلف درخصوص توانمندی و کیفیت بالای محصولات خود ادعاهای بسیاری دارند، اما در واقع خرید خودرو بدون تست و لمس آن از نزدیک، به مثابه پریدن در یک رودخانه با عمقی نامعلوم است!

این مشکل سال‌ها است که برای علاقه‌مندان و خریداران خودروها در ایران وجود داشته و تا پیش از این نیز چاره کار تنها پرس‌وجو از مالکین خودروها بوده است، هرچند هیچ‌چیز نمی‌تواند جایگزین راندن خودرو توسط خریدار پیش از خرید شود. در سال‌های اخیر ایده تست درایو خودروها در پیست یا محیط‌های بسته از سوی برخی از عرضه‌کنندگان خودرو اجرایی شده است، ایده‌ای که البته به دلیل محدود بودن فضا و دور بودن از شرایط واقعی خیابان‌های شهری، نمی‌تواند چشم‌انداز روشنی به خریداران بدهد.

 آغاز به کار تست درایو شهری محصولات رنو در ایران

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، با طرح تست درایو جدید خود به رفع این مشکلات پرداخته چراکه از این پس می‌توانید محصولات رنو عرضه شده توسط نگین خودرو را پیش از خرید در محیط شهری برانید و نسبت به توانایی‌های خودرو آگاه شوید.

در این طرح که مطابق با آخرین استانداردهای روز رنو دربحث تست درایو و همزمان با اجرای آن در بزرگترین کشورهای جهان پیاده سازی شده است، از روز جمعه، 28 مهرماه آغاز به کار کرده است. نگین خودرو تعدادی از محصولات جدید خود را به‌صورت ویژه برای تست درایو مشتریان پیش از خرید در نظر گرفته و علاقه‌مندان با حضور در نمایشگاه های فروش منتخب، با حضور کارشناسان نگین خودرو می‌توانند نسبت به راندن خودروها در محیط شهری و بررسی توانایی خودروها اقدام کنند.

یک افتتاحیه باشکوه

نگین خودرو برای آغاز طرح تست درایو خودروهایش یک افتتاحیه باشکوه در نظر گرفت تا این طرح از همان آغاز با ایده‌ای متفاوت شروع به کار کند. برای این منظور در روز آغاز طرح تست درایو، چندین دستگاه خودرو شامل رنو کولئوس و رنو تلیسمان از اداره تحویل جدید نگین خودرو در جاده مخصوص به حرکت درآمدند و در رژه‌ای باشکوه و تمام فرانسوی، مسیر جاده مخصوص تا میدان آزادی پایتخت را طی کردند تا به این ترتیب این طرح افتتاحیه قدرتمندی داشته باشد و البته با استقبال گسترده مردم و خودروهای حاضر در مسیر نیز مواجه شد.

 آغاز به کار تست درایو شهری محصولات رنو در ایران

در مراسم آغاز به کار این طرح که با حضور مدیران ارشد نگین خودرو و اصحاب رسانه در محل اداره تحویل نگین خودرو در جاده مخصوص تهران برگزار شد، محمد مرتضایی، مدیر بازاریابی نگین خودرو در زمینه ویژگی‌های این طرح گفت: "هرچند در زمینه توانایی‌ها و کیفیت محصولات رنو مطالب زیادی منتشر شده است اما برای ما مهم است مشتریان عزیزی که قصد خرید این خودروها را دارند بتوانند شخصا خودروها را بررسی کنند. به همین دلیل طرح تست درایو خودروهای رنو در محیط شهری را با سرمایه‌گذاری قابل توجه آغاز کردیم تا از این طریق بتوانیم این فرصت را در اختیار مشتریان قرار دهیم که محصولات نگین خودرو را در محیط واقعی شهری مورد ارزیابی قرار دهند و با آگاهی نسبت به خرید خودروها اقدام کنند." وی افزود: "در حال حاضر این طرح برای دو محصول استراتژیک نگین خودرو رنو کولئوس و رنو تلیسمان، درشعب منتخب تهران اجرا می‌شود.

به‌زودی در سراسر کشور

به گفته مرتضایی، پس از اجرای آزمایشی این طرح در شعب فروش تهران، خودروهای تست درایو به شهرهای مختلف کشور خواهند رفت تا علاقه‌مندان به محصولات نگین خودرو فرصت بررسی خودروها را در شهرهای خود داشته باشند.

 آغاز به کار تست درایو شهری محصولات رنو در ایران

چگونه ثبت‌نام کنیم؟

علاقه‌مندان به شرکت در تست درایو محصولات رنو برای ثبت‌نام در این طرح می‌توانند از دو طریق اقدام کنند. امکان ثبت‌نام در این طرح در وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com فراهم شده است و علاقه‌مندان می‌توانند به مراجعه به این وبسایت، اطلاعات لازم را در بخش ویژه‌ای که برای تست درایو محصولات رنو در نظر گرفته شده است تکمیل کنند تا پس از آن کارشناسان نگین خودرو با آن‌ها تماس بگیرند و زمان و محل تست درایو را تعیین کنند.

 آغاز به کار تست درایو شهری محصولات رنو در ایران

از سوی دیگر امکان ثبت‌نام حضوری نیز فراهم شده است. کافی است به شعبی که خودروهای تست درایو در آن‌ها موجود است مراجعه کنید و با ارائه مدارک لازم، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایید. لیست این نمایشگاهها در وبسایت نگین خودرو وجود دارد ضمن آنکه خودروهای تست درایو نگین خودرو با برچسب‌های ویژه‌ای در مقابل شوروم های مذکور پارک شده اند و از این طریق نیز می‌توانید این نمایشگاهها را شناسایی کنید.نظرات

  • نوری نوری (3 آبان 1396 ساعت 11:54)

    نگین خودرو چه کشکی هست این وسط چرا خود سازنده خودرو را نمیذارن بیاد خودش خدمات بده و جنسشو بفروشه این واسطه ها دزدی میکنن از خود کارخونه بیشتر سود میبرن.من برم تست کنم بگم چی .ماشین ساخت رنو رو تایید کنم؟ عوض این کارا کارتون رو درست انجام بدین

  • امیرحسین امیرحسین (1 آبان 1396 ساعت 11:37)

    ای کاش همین ماشین هایی رو که به تست درایو تخصیص دادید به تعهدات عقب موندتون تخصیص می دادید! من باید تیرماه تحویل می گرفتم همچنان تحویل نگرفتم! سود تاخیر هم 18 درصده در حالیکه سپرده بانکی 23 درصدی هم دارم!