1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. ثبت نام آزاد برای تست درایو نیسان ایکس تریل

ثبت نام آزاد برای تست درایو نیسان ایکس تریل

16 آبان 1396
  • 0

اگر پیش از این تجربه رانندگی با خودروهای نیسان را داشته‌اید، حتما طعم لذت و آرامش خاطر رانندگی با این محصولات خوب، ایمن و قابل اطمینان ژاپنی را چشیده‌اید.

راز وفاداری بی‌مثال مشتریان نیسان به محصولات این برند اصیل ژاپنی هم در همین تجارب رانندگی قبلی نهفته است. ما در شرکت نیسان باور داریم که این تجربه رانندگی قابل بیان و انتقال به دیگران نیست و همه علاقه‌مندان خودرو باید امکان تجربه رانندگی با نیسان را داشته باشند.

 ثبت نام آزاد برای تست درایو نیسان ایکس تریل

به همین دلیل، جهان نوین آریا به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، امکان تجربه رانندگی با خودروهای نیسان را در فضایی استاندارد و ایمن برای علاقه‌مندان در شهر تهران فراهم آورده است.

علاقه‌مندان در این رانندگی تجربی، علاوه بر لمس هیجان و نوآوری، می‌توانند از آموزش‌های حین رانندگی بهره‌مند و با امکانات و ویژگی‌های این خودروها بخوبی آشنا شوند.

برای تست رانندگی خودروهای نیسان در داخل مجموعه زیبای برج میلاد، علاقمندان تهرانی می‌توانند فرم زیر را تکمیل و زمان را به دلخواه خود رزرو کنند. پس از تایید رسمی زمان تست، همه چیز برای تجربه هیجان انگیز رانندگی با نیسان فراهم خواهد بود.

همین امروز دست به کار شوید و زمان دلخواه خود برای تست رانندگی را انتخاب کنید. مشتاق دیدار شما در پیست تست رانندگی نیسان هستیم.

تلاش خواهیم کرد تا به زودی امکان تست رانندگی با نیسان را در دیگر شهرهای کشور فراهم آوریم.نظرات