1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. هوشیار باشید ؛ فروش خودرویی که هنوز وارد ایران نشده است آن هم با تحویل فوری!!! + عکس

هوشیار باشید ؛ فروش خودرویی که هنوز وارد ایران نشده است آن هم با تحویل فوری!!! + عکس

3 تیر 1397
 • 3

در حالی که نمایندگی رسمی رنو در ایران خودروی رنو کپچر مدل 2018 را هنوز به بازار ایران عرضه نکرده است در برخی از سایت های خرید و فروش آگهی فروش این خودرو با مدل 2018 با تحویل فوری دیده می شود!

رنو کپچر در گذشته توسط شرکت ایران خودرو و با مدل های 2016 و 2017 به بازار ایران عرضه شده است اما در اقدامی عجیب در حالی که هنوز این خودرو توسط نمایندگان رسمی رنو وارد بازار ایران نشده است در برخی از سایت های خرید و فروش شاهد آگهی فروش آن با مدل 2018 و آن هم با تحویل فوری و یا 1 روزه هستیم.

 هوشیار باشید ؛ فروش خودرویی که هنوز وارد ایران نشده است آن هم با تحویل فوری!!! + عکس

در تماس با این مراکز وقتی که عنوان کردیم هنوز مدل 2018 در ایران موجود نیست چرا آگهی فروش این مدل منتشر شده شده است، فروشنده عنوان کرد که در انتشار آگهی اشتباه صورت گرفته است اما نکته جالب اینکه مراکز فروشی که آگهی داده اند در مکان های مختلف شهر است اما همه با هم اشتباه کرده و به جای 2017 از مدل 2018 استفاده کرده اند!

 هوشیار باشید ؛ فروش خودرویی که هنوز وارد ایران نشده است آن هم با تحویل فوری!!! + عکس

در بازار پر التهاب این روزهای خودرو خریداران باید به شدت مراقب افراد سود جو بوده و فریب آگهی هایی را که بدون هیچگونه پیشوانه ای در مراکز مختلف در زمینه فروش خودرو داده می شود نخورند و حتی الامکان سعی کنند خودروی مورد نیاز خود را از طریق نمایندگی های رسمی و یا نمایشگاه خودروی دارای پراونه کسب معتبر خریداری کنند.نظرات

 • جلال جلال (4 تیر 1397 ساعت 07:53)

  خریداری موجود نمیباشد عزیز برادر

 • کیومرث کیومرث (3 تیر 1397 ساعت 09:25)

  شاید هم همان چند هزار خودرویی هستند که دوستان قاچاقچی رسمی از طریق به اصطلاح هک کردن سامانه ثبت خودرو وارد کشور کرده اند

 • احمد احمد (3 تیر 1397 ساعت 08:22)

  اینا همونایی هستند که هر روز صبح میان تو سایتهای اینترنتی، و قیمت الکی میزارند برای خودرها و قیمت ها رو افرایش میدند. چرا کسی روی این آگهی ها نظارت نمی کنه. وقتی هم بهشون زنگ میزنی یا جواب نمیدند، یا همیشه یه اگه تو کارشون هست.