1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. اطلاعیه ایکاپ در مورد تحویل پژو 2008 های ثبت نام شده

اطلاعیه ایکاپ در مورد تحویل پژو 2008 های ثبت نام شده

27 مرداد 1397
 • 4

به اطلاع نمایندگان محترم میرساند، شرکت ایکاپ ضمن پوزش از مشتریان به دلیل تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نامی پژو 2008 اعلام کرد این شرکت متعد به تحویل تمامی خودروهای ثبت نامی می‌باشد.

اطلاعیه ایکاپ در مورد تحویل پژو 2008 های ثبت نام شدهمقرر شد مسئول امور مشتریان ایکاپ در محل مدیریت امور مشتریان ایران خودرو واقع در تهران، اتوبان یادگار امام تقاطع خیابان آزادی جهت راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان محترم مستقر شود. لذا از ارائه راهنمایی غلط به مشتریان و هدایت ایشان به سازمان فروش ایران خودرو یا دفتر مرکزی ایکاپ اکیدا خودداری شود.

لازم به ذکر است با توجه به روند کند تولید رنگ‌های آبی، قرمز و نقره ای در حال حاضر پیشنهاد تغییر به رنگ‌های مشکی، سفید و خاکستری به مشتریان ارائه شود، لذا فرآیند تغییر رنگ در قالب درخواست به صورت دستی و با ارائه نامه به سازمان فروش انجام پذیر است.

شایان ذکر است به منظور رفاه حال مشتریان و سهولت دسترسی به خدمات، تعداد نمایندگی‌های ایکاپ در حال افزایش است که انتخاب و راه اندازی این نمایندگی‌های از سال گذشته آغاز و آموزش‌های لازم ارائه شده است ضمن آنکه نمایندگی‌های پایلوت به تجهیزات مورد نیاز منطبق با استاندارهای لازم مجهز شده است.

تاکید می‌شود از انتشار اخبار کذب از قبیل عدم تحویل خودروها ، تعویض خودرو با خودروهای دیگر ایران خودرو و ... که موجبات نگرانی مشتریان میشود خودداری و در این خصوص تنها به اطلاعیه‌هایی که از کانال هال رسمی ایران خودرو یا ایکاپ منتشر ‌می‌شود استناد شود.

بدیهی است حسن همکاری نمایندگان موجب امتنان است در غیر اینصورت، امور نمایندگان به نحو مقتضی نمایندگی‌های متخلف برخورد خواهد کردنظرات

 • محسن محسن (8 شهریور 1397 ساعت 14:20)

  با سلام اگر به وعده ای که به مردم میدهید عمل کنید جای تعجب دارد! چونکه از بس دروغ گفته اید اگر حرف راست هم بزنید کسی باورش نمیشود. موعد تحویل 2008 که قرار بوده تحویل من بدهند اسفند 96 بوده با قیمت سال 96 اما در خرداد 10 میلیون گران کردند تا به حال هم تحویل نداده اند.در صورتی که میباید خودرو به قیمت سال 96 تحویل و خسارت تاخیر را هم پرداخت نمایند چون قصور از طرف شرکت میباشد.افسوس که اینجا با همه جای دنیا متفاوت است!!!!!!!!!!!

 • م س م س (28 مرداد 1397 ساعت 07:49)

  باسلام
  می خواستم بدانم آیا رنگهای قرمز ، آبی و نقره ای را با تأخیر تحویل می دهند یا اصلاً تحویل نمی دهند و بالاجبار باید درخواست رنگ دیگری را بدهیم؟

 • zahra zahra (27 مرداد 1397 ساعت 13:35)

  باسلام موعد تحویل خودروی ثبت نامی ما اردیبهشت ماه بود کی تحویل میدن؟

 • محمد محمد (27 مرداد 1397 ساعت 13:35)

  با سلام
  ضمن تشکر از اینکه بالاخره بعد از یکسال و اندی یک اطلاعیه ای از ایکاپ صادر شد . اما سوال اینجاست الان با این تفاسیر یعنی می فرمائید مشکل تاخیر و کندی در تحویل خودرو ها تولید رنگهای خاص است ؟ عزیزان شما تا شهریور باید کل 12000 خودرو را تحویل می دادید . شفاف به مردم بگوئید چکار دارید می کنید . مشکل کجاست و دقیقا مردم تا کی باید منتظر باشند .