1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. وزیر ارتباطات: اتصال کارت بانکی به کارت سوخت با سه کلیک

وزیر ارتباطات: اتصال کارت بانکی به کارت سوخت با سه کلیک

4 آذر 1397
  • 1

صرفه جویی در هزینه ها با دولت الکترونیک

وزیر ارتباطات با بیان اینکه دولت الکترونیک باعث صرفه جویی در پرداخت هزینه کارت سوخت برای مردم شده است، گفت: تنها با سه کلیک می توانید کارت بانکی را به کارت سوخت متصل کنید.

 وزیر ارتباطات: اتصال کارت بانکی به کارت سوخت با سه کلیک

محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: دولت الکترونیک باعث صرفه جویی در پرداخت هزینه کارت سوخت برای مردم خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین صف های طولانی انتظار از بین خواهند رفت و نیز به جای یک هفته زمان موردنیاز برای ارسال کارت سوخت به منازل از طریق پست، تنها ساعتی پس از ورود اطلاعات به سامانه، کارت بانکی شما به کارت سوخت تبدیل خواهد شد.

جهرمی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام ادامه داد: مردم می توانند کارت بانکی خود را به کارت سوخت تبدیل کرده و دیگر نیاز به کارت سوخت جدید نداشته باشند. البته دریافت کارت سوخت با سه کلیک از طریق کارت های بانکی ممکن است و از چند روز دیگر فقط با داشتن کارت سوخت می توان بنزین زد. در این زمینه وزیر نفت گفته است که این اقدام به معنای سهمیه بندی و افزایش نرخ سوخت نخواهد بود.

وزیر ارتباطات ادامه داد: هنوز فرآیندهای بسیاری باقی مانده که با استفاده از دولت الکترونیکی می توانیم به رفاه بیشتر مردم، افزایش شفافیت، کاهش هزینه های مردم و دولت دست یابیم که البته این موضوع نیازمند همکاری و تعامل بیشتر سازمان ها و نهادها است.



نظرات

  • حامد اسلامی حامد اسلامی (5 آذر 1397 ساعت 08:29)

    باسلام ، اگر مردم با این صحبت جناب وزیر دست نگه داشته و از ثبت نام خودداری کنند و در آخر سر این طرح اجرایی نشود ، در نهایت شاهد اذدحام مردم در روزهای آخر طرح در مقابل دفاتر خدمات دولت الکترونیک و پلیس +10 خواهیم بود ، خواهشا این موضوع را مد نظر داشته باشید ، تا موجب مسخره شدن و درماندگی مردم در روزهای پایانی طرح نشود ،اگر قرار بر اجرایی شدن است که طرح بسیار خوبی هم می باشد ، خواهشا تسریع بفرمایید