1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. تست و بررسی
 4. معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

11 اردیبهشت 1396
 • 12

امروز می خواهیم خودروهای پژو پارس ال ایکس، رنو تندر 90 ، پژو206 اس دی وی8 ، راین وی5 ، برلیانس اچ230 و سورن ای ال ایکس توربوی جدید را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم تا شما عزیزان بر اساس نیازتان بهترین گزینه را انتخاب کنید. خودروهایی که برای بودجه 40 میلیونی مناسب می باشند.

البته ذکر این نکته الزامی می باشد که در این رنج قیمت مطمئنا نمی شود انتظار ورود خودروهایی با کیفیت مناسب ، ظاهری مشتری پسند و با امکانات و تجهیزات کافی و مناسب را داشت ولی باری به هر جهت در حال حاضر فقط می توان روی همین خودروها در بازار داخلی نظر داشت و در بین همین نمونه ها مناسب ترین خودرو را انتخاب کرد. امید هست در آینده شاهد ورود خودروهایی به مراتب بهتر و با کیفیت تر در این رنج قیمت به بازار باشیم تا قشر وسیعی از مردم کشورمون بتوانند خودرویی مناسب را تهیه نمایند .

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

راین وی5

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

وی5 محصول چینی خودروسازی راین است. این خودرو کم فروش ترین و ناشناخته ترین عضو گروه است اما به علت وزن سبک 990 کیلویی دارای شتاب و مصرف سوخت مناسبی است که باعث شده کم مصرف ترین عضو گروه باشد. وی5 دارای فرمان برقی است که باعث شده نرم ترین فرمان گروه را داشته باشد.وی 5 دارای امکانات زیر است: روکش چرم صندلی ها، سنسور پارک عقب، رینگ آلومینیومی و مه شکن جلو.

پژو 206 اس دی وی8

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

206 بعد از پراید پرفروش ترین خودرو در بازار ایران است. خودرویی با امکانات و طراحی و موتور خوب اما گیربکس ضعیف. پژو 206 اس دی موتور ساکت و آرامی دارد که با پارس ال ایکس مشترک است.سیستم ترمز کمکی 206 اس دی (EBA) عملکرد خوبی دارد به نحوی که بهترین ترمزهای گروه را در اختیار 206 اس دی قرار می دهد. همچنین 206 با داشتن 4 ستاره ایمنی از سازمان یوروانکاپ ایمن ترین خودروی گروه است. در ضمن 206 بعد از تندر90 با کیفیت ترین عضو گروه است . امکانات 206 اس دی وی 8 عبارتند از: کولر اتوماتیک ،مه شکن ، ترمز کمکی ،صندلی های عقب تاشونده ،چراغ همراهی تا در منزل، قفل اتوماتیک درها پس از حرکت و سیستم ام اف دی که شامل سنسور پارک تصویری عقب، نشانگر بازبودن درها و صندوق و کاپوت ، دماسنج ، مکالمه تلفنی و گوش دادن به موسیقی های روی گوشی از طریق خودرو ، نشانگر مسافت طی شده و زمان سپری شده و متوسط سرعت.

رنو تندر90

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

تندر90 با کیفیت ترین عضو گروه است و همچنین دارای بهترین گیربکس نیز می باشد اما امکانات کم و ارگونومی کابین ضعیفی دارد در ضمن سفت ترین فرمان را نیز در بین اعضای گروه داراست. ازجمله امکانات تندر می توان به رینگ اسپرت و کامپیوتر مصرف سوخت پیشرفته آن اشاره کرد.

پژو پارس ال ایکس

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

این خودرو پرطرفدارترین عضو گروه است و بیشترین هماهنگی را در طراحی داخلی و خارجی دارد ، موتورساکت و کابین آرامی دارد اما کندترین عضو گروه است و در عین حال پرمصرف ترین. لذت رانندگی پارس بیشتر از سایر اعضای گروه است. مهم ترین امکانات پارس ال ایکس عبارتند از:آیینه های تاشونده برقی راهنمادار ، چراغ نقشه خوانی ، سنسور پارک عقب، دکمه های روی فرمان مربوط به مکالمه تلفنی و سیستم صوتی ، مه شکن ،نشانگرسرعت متوسط ، کولر اتوماتیک ، رینگ اسپرت ، صندلی های برقی جلو و دریچه تهویه سرنشینان عقب

سورن ای ال ایکس توربو

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

هنگام رانندگی با سورن به یاد راندن سمندی می افتید که کمی سریعتر و زیباتر و مجهزترشده است. موتور توربوی آن واقعا عالی است. برای افرادی که در جاده ها رانندگی می کنند بهترین انتخاب است. در رانندگی شهری نیز به علت داشتن صندلی های خوب و فرمان نرم گزینه مناسبی است. در ضمن طیف وسیعی از امکانات را در اختیار شما قرار می دهد از جمله: کولر اتوماتیک، دماسنج، دریچه تهویه سرنشینان عقب، فرمان تلسکوپی ،کنترل سیستم صوتی و امکان برقراری تماس تلفنی از روی فرمان ، آیینه های تاشونده برقی گرمکن دار دارای راهنما ، دزدگیر ،سنسورپارک عقب ،سیستم آنتی ترپ و پاورویندو ، صندلی های جلو برقی ، شیشه های سولار ، سیستم عیب یاب مالتی پلکس با قابلیت نمایش وضعیت درها و خرابی های خودرو و سرعت متوسط و کیلومترتعویض روغن و فیلترهای خودرو.

برلیانس اچ 230 دنده ای

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

برلیانس نیز همانند وی 5 دارای فرمان برقی است اما گرانتر و بزرگتر و جادارتر از وی5 است همچنین دارای خدمات پس از فروش گسترده تری است . برلیانس شامل امکاناتی از قبیل: صندلی عقب تاشونده ، کامپیوتر مصرف سوخت و قفل خودکار درها پس از حرکت می باشد.


نتیجه گیری :

اگر مصرف سوخت و نرمی فرمان برای شما مهم است راین وی5 را انتخاب کنید.
اگر ارگونومی کابین برایتان مهم است برلیانس را انتخاب کنید.
اگر استایل کلی خودرو و لذت رانندگی برایتان مهم است پارس ال ایکس را انتخاب کنید.
اگر فقط به دنبال یک خودروی با کیفیت هستید تندر 90 را به شما پیشنهاد می کنیم.
اگر شتاب و سرعت برایتان ارجحیت دارد سورن توربو بهترین انتخاب است.
اگر به دنبال امکانات هستید بازهم فقط سورن توربو را انتخاب کنید.
اگر ایمنی مهم ترین فاکتور برای شماست 206 اس دی را انتخاب کنید.

 معرفی بهترین خودروهای خانوادگی 40 میلیونی

منبع : ایران جیبنظرات

 • احسان احسان (13 اردیبهشت 1396 ساعت 08:46)

  متاسفانه حق انتخاب دیگه ای نداریم.فقط متاسفم .متاسف برای خودم

 • a a (12 اردیبهشت 1396 ساعت 16:22)

  رانا عالیه
  خداییش ماشین خوبیه

 • ali ali (12 اردیبهشت 1396 ساعت 14:54)

  بنظرم رویهمرفته بازم ال نود از همشون سرتر هست...اکثر خودروهای معرفی شده قطعات چینی دارند ...بجز ال نود...منکه 5 ساله دارم خیلی راضی هستم....

 • علی علی (12 اردیبهشت 1396 ساعت 14:22)

  شهریور سال گذشته رفتم باکو از یه راننده سمند پرسیدم ماشینتو چند گرفتی گفت 3500 منات که به پول ما میشد 7 میلیون و 300 هزار نا گفته نمونه سمندشم صفر خریده بود .همونجا از خودم خجالت کشیدم که انقدر در مورد خودروسازها بد فکر میکردم خدا عمرشون بده خیلی هوای مردم کشور همسایه رو دارن.

 • سعید سعید (12 اردیبهشت 1396 ساعت 09:58)

  اومدی دو خودرو بی کیفیت که در رده بندی کیفی هر ماه به زور یه ستاره میگیرن( پارس و سمند) رو انداختی تو لیستت، چینی ها رو که اصلا به حساب نمیارم، اونا که هیچ، اونوقت رانا سه ستاره رو نزاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در حال حاضر بهتیرن خودرو زیر 40 میلیون رانا هستش، فووووووووووووووووووووووووووووووووق العاده س خداییش نسبت به قیمتش

 • علی علی (12 اردیبهشت 1396 ساعت 09:48)

  یعنی واقعا ما تو این مملکت بدنیا اومدیم تا فقط فقط حسرت بخوریم تا بمیریم

 • جالبه جالبه (11 اردیبهشت 1396 ساعت 18:37)

  مگر به غیر از این خودرو ها ،خودرو دیگری زیر 40 تومان هست

  حکیم حکیم (12 اردیبهشت 1396 ساعت 13:32)

  رانا رو یادشون رفته

  شاهد شاهد (12 اردیبهشت 1396 ساعت 21:47)

  رانا که کپی وطنی همون 206 هست

 • فرزاد فرزاد (11 اردیبهشت 1396 ساعت 14:24)

  چرا خودروسازان وطنی هیچ توجهی به سود و منفعت خود نمی‌کنند و تولیدات خود را با کلی ضرر و به قیمت ارزان بدست مردم میرسانند! اینهمه فروتنی و خشوع و تواضع و افتادگی برای چیست؟ آخه این دنیا مگه سرای کیست؟

  نوید نوید (12 اردیبهشت 1396 ساعت 10:14)

  احسنت فرزاد جان.خوب اومدی

  بنیامنین بنیامنین (12 اردیبهشت 1396 ساعت 22:42)

  دوتا جمله ی آخرت واقعا حال و هوامونا عوض کرد دمت گرم