1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. بروجردی: مبارزه با فساد تدبیر می خواهد/ تعطیلی کارخانه عظیم خودرو هنر نیست

بروجردی: مبارزه با فساد تدبیر می خواهد/ تعطیلی کارخانه عظیم خودرو هنر نیست

مبارزه با فساد تدبیر می خواهد/ تعطیلی کارخانه ها هنر نیست
25 آذر 1397
 • 2

‎نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده برای هرکاری که نسبت به ایجاد حتی یک شغل در بروجرد اقدام کند از همه ظرفیت خود استفاده کرده و از آبروی خود نیز مایه خواهم گذاشت.

3.jpg
‎علاءالدین بروجردی با تاکید بر این که رزمندگان ما دیروز برای بازکردن معبر بر روی مین رفتنند و امروز ما باید برای حل مشکل از ابروی خود مایه بگذاریم، افزود: چند روز پیش از دستگیری رضا عظیمی مدیرعامل عظیم خودرو باخۤبر شدیم این در حالیست که مدیرعامل این واحد تولیدی، در حال تکمیل کارخانه خود در بروجرد است.
‎وی ادامه داد: این فعال صنعت به جرم پیش فروش خودرو بیش از میزان پیش بینی شده متهم است که بنده طی نامه نگاری هایی خواستار حل مشکل پیش فروش و بازگرداندن مبلغ اضافه شده ام چرا که این تولیدکننده هم اکنون در حال تولید خودرو در واحد تولیدی بروجرد است.
‎بروجردی با اشاره به تعهدات دیگر شرکت ها خواستار برخورد یکسان شد و گفت: هم اکنون حدود 200 نفر در این کارخانه در حال اشتغال هستند در این شرایط بسته شدن این واحد تولیدی هنر است ؟ بنابراین ضمن احترام به قوه قضاییه و مبارزه جدی با فساد اداری، فساد سازمان یافته و قاچاق خواستار به کارگیری اقدام عقلانی در این زمینه هستیم تا مانع از هرگونه ناهنجاری شویم.


‎این نماینده مجلس با اشاره به مکاتبات انجام شده با رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در این نامه نگاری ها تاکید کردم که ایشان به متکفل صنعت کشور این کارخانه را دریابد و اجازه ندهد تا فعالان این کارخانه، بیکار شوند.
‎وی تاکید کرد: به طور قطع باید با خلاف مبارزه صورت گیرد اما نباید با اشتغال به گونه ای برخورد کنیم که حتی یک شغل هم از بین برود.

منبع car.ir


نظرات

 • حسین حسین (25 آذر 1397 ساعت 12:20)

  جناب نماینده شما نماینده مردم هستید نه شرکت های کلاهبرداری مثل **** خودرو و **** **** و ...
  شما بیایید مشکل آنهایی را حل کنید که اموالشان توسط این شرکت ها به تاراج رفته و نه وزیری پاسخگو هست و نه کسی

 • فرهنگی فرهنگی (25 آذر 1397 ساعت 10:43)

  مبارزه با فساد را اول از خودت وخانواده ودوستانت شروع کن چند تا خانه چند تا اپارتمان چندتا شرکت چقدر اموال دارند واز چه راهی بدست اورده اند فرزندانشان درکدام دانشگاه ایرانی یا خارجی واز چه طریقی وارد شده ومدرک گرفته اند ودرکدام مناطق خدمت کرده ومعافیت گرفته اند و......