1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. جدول قیمت خودروهای صفر داخلی / کاهش قیمت ها در اثر رکود بازار؟

جدول قیمت خودروهای صفر داخلی / کاهش قیمت ها در اثر رکود بازار؟

12 خرداد 1397
 • 5

رکود و گرانی همچنان بر سر بازار خودرو سایه انداخته و در حالی که تقاضای چندانی برای خرید وجود ندارد، قیمت‌ها همچنان در مدار صعود می‌چرخند. بنا به گفته نمایشگاهداران خودروی پایتخت، در حال حاضر به دلایل مختلفی از جمله ماه رمضان و همچنین بالا بودن قیمت‌ها، مشتری چندانی در بازار نیست و آنهایی هم که قصد خرید دارند، از توان مالی لازم برخوردار نیستند. به گفته آنها، شرایط به شکلی است که عرضه خودرو نیز از سوی خودروسازان و واردکنندگان محدود شده و این موضوع به نوبه خود بر روند فعلی بازار اثرگذار بوده است.

 جدول قیمت خودروهای صفر داخلی / کاهش قیمت ها در اثر رکود بازار


در بازار خودروهای داخلی، این هفته با افزایش قیمت برخی محصولات مواجه بودیم و این در شرایطی است که خودروسازان به شدت پیگیر بالا بردن قیمت رسمی محصولات خود هستند. قرار است شورای رقابت در اواخر خرداد ماه امسال قیمت جدید خودروهای زیر 45 میلیون تومان را اعلام کند و آنچه محتمل به‌نظر می‌رسد، موافقت این شورا با افزایش قیمت است. طبعا اگر قیمت رسمی خودروها افزایش یابد، این موضوع بر قیمت‌های بازار نیز اثرگذار خواهد بود، آن هم در شرایطی که مشتریان هم‌اکنون با موج افزایش قیمت (در بازار) مواجه هستند.

استعلام قیمت خودروهای داخلی از بازار تهران و کرج، پنجشنبه 10 خرداد ماه:

 جدول قیمت خودروهای صفر داخلی / کاهش قیمت ها در اثر رکود بازارنظرات

 • شلمان شلمان (13 خرداد 1397 ساعت 14:40)

  خیلی دوست دارم بدونم اون کسانی که ویتارا با مصرف 17لیتر در صد کیلومتر رو با اون کیفیت پایین مولتی مدیاش و آپشن های ضعیفش رو به قیمت 200 میلیون میخرن چه فکری میکنند یا اصلا فکر هم میکنن. تا یک همچین مشتری هایی تو بازار هست باید ایران خودرو بذاره رو قیمتهاش. واقعا حیف پول که بابت ویتارا میدهید. یکم تحقیق کنید لطفا. رده انرژی که روی شیشه ماشین هست رو نگاه کنید.

 • رضا رضا (12 خرداد 1397 ساعت 17:06)

  ویتارا تا 220 میره با این وضعیت

 • کاهش ! کاهش ! (12 خرداد 1397 ساعت 16:31)

  یا تیتر اشتباه زدین یا جدول رو بعضی جاها برعکس نوشتین یا تعریف شما از کلمه «کاهش» در تعداد زیادی از موارد این جدول با تعریف مردم فرق داره !

 • ali ali (12 خرداد 1397 ساعت 13:21)

  من ویتارا خریدم 202میلیون

 • حسین حسین (12 خرداد 1397 ساعت 12:27)

  از این دولت بی لیاقت تر و .... ندیدم. لعنت به اون رایی که بهش دادیم