1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. خراب شدن غافلگیری تویوتا با درز تصاویر سوپرا جدید

خراب شدن غافلگیری تویوتا با درز تصاویر سوپرا جدید

10 دی 1397
  • 0

با انتشار تصاویری از خودروی اسپرت تویوتا در اینترنت به نظر می رسد تویوتا سوپرا مدل 2020 درز کرده است.

این تصاویر جذاب هستند اما به خاطر کمپین تبلیغاتی غیر معمول تویوتا برای این خودروی اسپرت، تقریبا همه می دانند تویوتا سوپرا مدل 2020 چگونه خواهد بود. این خودروساز نسخه ای استتار شده از سوپرا را در فستیوال سرعت گودوود به نمایش درآورد و ایده خوبی از چگونگی این خودرو ارائه کرد و سپس نسخه ای مسابقه ای از سوپرا را به نوربورگرینگ برد.

حتی برخی موفق شدند در نمونه اولیه استتار شده سوپرا در این پیست، داخل این خودرو بنشینند. اخیرا نیز دو تصویر از قسمت های جلو و عقب بدون پوشش این خودرو منتشر شده است.

این تصاویر درز کرده برای اولین بار سوپرا را بدون پوشش استتاری در جلو و عقب نشان می دهند. برخی عناصر جذاب دیگر این خودرو نیز در تصاویر دیده می شوند که شامل نشان GR روی قاب پلاک است. تویوتا اعلام کرده بود که شاید از نشان GR در سوپرا استفاده کند و اکنون به نظر می رسد که این امر تحقق یافته و این خودرو تویوتا GR سوپرا نامیده می شود. GR در واقع به Gazoo Racing اشاره دارد که تیم مسابقه ای تویوتا است.

تویوتا اوایل ماه جاری صدای اگزوز سوپرا را منتشر کرد که شبیه به صدای موتور توربوشارژ 3.0 لیتری شش خطی گرفته شده از بی ام و است. گمان می رود این موتور قدرت 300 اسب بخار داشته و به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل شود. می توان انتظار داشت این خودرو شتاب صفر تا صد کم تر از 5 ثانیه و وزنی در حدود 1496 کیلوگرم داشته باشد.

تویوتا سوپرا مدل 2020 در نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی سال 2019 ماه آینده رونمایی رسمی خواهد شد.نظرات