1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. به زودی برند لوکس چری راهی بازار می شود + عکس

به زودی برند لوکس چری راهی بازار می شود + عکس

12 دی 1397
  • 1

نمایشگاه بین المللی خودرو فرانکفورت به عنوان معتبرترین نمایشگاه خودرو جهان، در تابستان سال 2017 شاهد رویدادی از صنعت خودروسازی چین بود که همگان را متحیر کرد، برند چری به عنوان بزرگترین صادر کننده خودرو از کشور چین و یکی از تولید کنندگان خودرو در این کشور برند جدید و لوکس خود یعنی اکسید را معرفی کرد تا با خودروهای پرمیوم بازار به رقابت تنگاتنگ بپردازد.

اکسید حاصل سرمایه گذاری های کلان چری در تحقیق و توسعه ، ایجاد مراکز تحقیق درشانگهای ، فرانکفورت و مرکز تکنولوژی در آمریکا است ، از سوی دیگر قرار داد همکاری مشترک چری با برند لوکس ساز جاگوار –لندرور نیز تاثیرات خود را به خوبی در اکسید نشان داده است.

آخرین تکنولوژی های روز و متد طراحی در اکسید به کار گرفته شده است تا محصولی معرفی گردد که بتواند استانداردهای سختگیرانه بازار آمریکا و اروپا را پاس نموده و وارد این بازارها گردد.

exeed-tx.jpg

این شاسی بلند نخستین محصول برند اکسید است که شرکت چری کانسپت مدلهای شاسی بلند بعدی را نیز در نمایشگاه های معتبر به عنوان اکسید کوپه معرفی کرده که یک خودروی پیشرفته برقی بوده و کاملا توان رقابت با خودروهای لوکس ژاپنی و اروپایی را دارد.

اکسید را می توان ورود پر جسارت چری و استراتژی جدید این شرکت برای ورود به سطح بالا و لوکس بازار خودرو نامید ، تا به زودی شاهد تردد خودروهای لوکس این گونه برندها در اقصی نقاط جهان باشیم ،اتفاقی که خیلی سریع رخ داد و شاید باورش کمی سخت باشد اما به سرعت انجام خواهد پذیرفت.نظرات

  • فرزاد فرزاد (12 دی 1397 ساعت 20:17)

    و کماکان خودروسازان و حامیان آن به دنبال افزایش نرخ ارز و تعرفه واردات برای بالا بردن قیمت تولیدات داخل چینی و همسان سازی کلاس آنها با خودروهای واقعا لوکس خارجی هستند!