1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. لورفتن تصاویر جدیدی از مرسدس CLA مدل 2020 + عکس

لورفتن تصاویر جدیدی از مرسدس CLA مدل 2020 + عکس

16 دی 1397
  • 0

سال نوی میلادی برای طرفداران خودرو با لو رفتن تصاویر استتاری از نسل دوم مرسدس CLA و دقیقا یک هفته قبل از معرفی آن در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک آغاز شد.

این نسخه پروتوتایپ نزدیک به تولید در مجارستان شکار عکاسان شده و در میان حوزه شلوغ و پلوغ کامپکت‌های امروزی با ستاره سه پر خود به عنوان یک تازه وارد می‌درخشد.

از آنجا که این خودرو آخرین نسخه بازطراحی شده از CLA است، ما شاهد فضایی درونی شبیه به مدل‌های جدید کلاس A در آن هستیم.

3.jpg
برجستگی‌های مشکی براق و دروخت‌های درشت قرمز در کابین جذاب از آب درآمده‌اند و همچنین یک صفحه نمایش کاملا دیجیتال 10.25 اینچی به عنوان بخشی از سیستم MBUX برای همگان جالب خواهد بود.

مرسدس با سیستم جدید اطلاعات و سرگرمی قابلیت‌های محصولی مانند CLA در نسخه 2020 را افزایش خواهد داد و به همین دلیل بنز معرفی این نسل از CLA در نمایشگاه‌های فناوری را جشن خواهد گرفت.


آلمان‌ها قصد دارند این خودرو را در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک ماه جاری به نمایش بگذارند. از طرفی این برند آلمانی به همراه ب‌ام‌و و آئودی تصمیم دارند نمایشگاه خودرویی دیترویت را از فهرست برنامه‌هایشان حذف کرده و به همین دلیل شاید رویداد CES بهترین فرصت برای تحلیل نسل جدید باشد.

 2.jpg

پیش‌بینی می‌شود این خودرو کمی بزرگتر از اجداد خود باشد. موتور این خودرو نیز از همان انواعی است که با همکاری رنو برای هاچ‌بک کلاس A معرفی شده است.

 4.jpgنظرات