1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی نسخه مخصوصی از پورشه ماکان S مدل 2019 + عکس

معرفی نسخه مخصوصی از پورشه ماکان S مدل 2019 + عکس

21 دی 1397
  • 0

کسانی که در بخش ممتاز بازار خودرو خرید می کنند به ندرت به مدل های پایه روی می آورند به همین دلیل، بسیاری از خودروسازان لوکس راه های متعددی برای ارائه آپشن های بیش تر در این مدل پیشنهاد می دهند.

 پورشه نیز در همین راستا بخش سفارشی سازی خود را دارد که پورشه Exclusive Manufactur نامیده شده و شاید برخی، کارهایی که قبلا در ماکان انجام داده بود را به یاد آورند.

در اکتبر 2017 نسخه پیش از فیس لیفت توربوی ماکان به روز رسانی های ظاهری در کابین و بدنه مجهز شد تا ماکان توربوExclusive پرفورمانس ادیشن خلق شود که یک نسخه مخصوص 166091 یورویی بود.

اکنون این بخش روی ماکان S مدل 2019 تازه معرفی شده کار کرده و تصمیم گرفته تا رنگ بدنه خاکستری Volcano متالیک و رینگ های 20 اینچی توربو با پره های روکش شده را برای آن ارائه دهد. این همتای کوچک کاین با بسته ارتقایی SportDesign بیش تر ارتقا یافته و به دماغه ای متفاوت به رنگ بدنه به همراه پامل های کناری رنگ شده و برخی إصلاحات در قسمت پشت همچون دیفیوزر الهام گرفته از موتوراسپرت مجهز شده است. پورشه صرفا به منظور تمایز بیش تر این مدل از ماکان S اصلی برای دستگیره های در و لوله اگزوز چهارقلوی آن روکش مشکی تعبیه کرده است.

کابین این کراس اوور اسپرت به اندازه بدنه آن خاص است و پورشه Exclusive Manufaktur روکش چرم دو رنگ مشکی و بژ را برای آن تعبیه کرده است. چرم در بخش های دیگری از کابین این خودرو نیز به کار رفته که شامل ستون فرمان، کنسول صندلی ها و حتی لبه های کف پایی ها است. با هزینه ای بیش تر می توان لوگوی پورشه را روی پشتی های سر و دسته صندلی مرکزی این خودرو سفارش داد و یا بسته ارتقایی Anthracite Chestnut با تزئین چوبی سفارش داد که اولین بار در کاین ارائه شده بود.

 5.jpg

2.jpg

3.jpg4.jpgنظرات