1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. وزیر صنعت به خودروسازان برای عمل به تعهدات فروش اولتیماتوم داد

وزیر صنعت به خودروسازان برای عمل به تعهدات فروش اولتیماتوم داد

30 دی 1397
 • 2

وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت با فراخواندن مدیران عامل دو خودروسازی بزرگ کشور نسبت به عمل کردن آنها به تعهدات فروش خود اولتیماتوم داد.

به گزارش ایران جیب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در جلسه‌ای که با حضور مدیران عامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، ایران خودرو و سایپا برگزار شد، بر ضرورت احقاق حقوق مردم در فروش خودرو تاکید کرد و افزود:‌ سازمان حمایت و خودروسازان بر اساس مصوبات قانونی باید به‌گونه‌ای عمل کنند که رضایت مردم در قضیه پیش فروش خودروها جلب شود.

وی افزود: هیچگونه مماشاتی از سازمان حمایت در برابر احقاق حقوق مردم مورد قبول نیست و باید به صورت روزمره دستورات صادر شده را پیگیری کند.

وزیر صنعت، ‌ معدن و تجارت اضافه کرد: اطلاع‌رسانی از نحوه واگذاری و اطمینان بخشیدن به مردم نسبت به احقاق حقشان موضوعی است که هم خودروسازان و هم سازمان حمایت باید به طور جدی در آن اهتمام کنند.نظرات

 • alireza alireza (30 دی 1397 ساعت 13:51)

  سلام من جک اس5 تحویل اذر ثبت نام کردم رفتم سازمان صنعت اصفهان میگم هنوز دعوت نامه ارسال نکرده شکایت دارم میگه هنوز تخلف نکرده که شکایت داری تا هشت ماه میتونه تاخیر داشته باشه
  والا کدوم حمایت کدوم پیگیری خودشون بدترند .

 • آرین آرین (30 دی 1397 ساعت 09:50)

  خب اولتیماتوم دادین ، ولی اونها گوش نمیدن حالا چیکارشان میخواین بکنید؟؟؟

  ملت زیان دیدند