1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. سایپا: تمام محصولات با تاریخ تحویل قبل از 30 دی با قیمت قدیم تحویل داده می‌شود

سایپا: تمام محصولات با تاریخ تحویل قبل از 30 دی با قیمت قدیم تحویل داده می‌شود

8 بهمن 1397
 • 4

نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حوزه فروش و خدمات پس از فروش از بررسی مشکلات مشتریان در کارگروه ویژه خبر داد و گفت: به دنبال راهکارهایی هستیم تا ضمن حل مشکلات ایجاد شده برای مشتریان بتوانیم رضایت این عزیزان را کسب کنیم.

عبدالله بابایی با اشاره به مطلب فوق گفت: روز گذشته از ساعت 9 صبح تا ساعت 17 میزبان مشتریانی بودیم که به نوعی با مشکل مواجه شده بودند و سخنان این عزیزان را به صورت کامل شنیدیم و با دسته بندی مشکلات به دنبال راهکارهایی هستیم که بتوانیم مشکل مشتریان را هر چه سریعتر برطرف کنیم.

وی افزود: یکی از دغدغه های اصلی مشتریان قیمت تحویل خودروها بود که مقرر شد علیرغم ایجاد ضرر و زیان برای گروه سایپا، در راستای کسب رضایت مشتریان، قیمت خودروهایی که تاریخ تحویل آنها تا پایان دی ماه 1397 است با قیمت قبلی محاسبه و به مشتریان تحویل شود.

بابایی ضمن عذرخواهی از مشتریانی که تاریخ تحویل خودرو آنها با تاخیر مواجه شده است خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم شریف می دانند از ابتدای سال مشکلاتی به دلیل تحریم برای کشور عزیزمان ایجاد شد که صنعت خودروسازی و سایپا نیز از این مشکلات مستثنی نبود و همین امر باعث شد تا شرکای تجاری گروه سایپا به صورت یکطرفه و با وجود داشتن قرارداد و تعهد، همکاری خود را با سایپا قطع و از کشور خارج شوند که این موضوع موجب کاهش تولید و به تبع آن تاخیر در تحویل خودروها شد.

نماینده ویژه مدیرعامل گروه در فروش و خدمات پس از فروش تصریح کرد: با نگاه ویژه مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا، حمایت وزیر محترم صنعت و همچنین همراهی قطعه سازان کشور تولید در خطوط گروه سایپا در حال افزایش است و امیدواریم بتوانیم در کوتاهترین زمان ممکن به تعهدات معوق خود عمل کنیم.

وی در خصوص تعهدات معوق خانواده رنو نیز گفت: در خصوص تعهدات معوق خودروهای خانواده رنو در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم حداقل به تعداد تعهدات موجود قطعه از شرکت رنو و رنو پارس دریافت و پس از تولید، تحویل مشتریان دهیم ولی چنانچه رنو در این خصوص همکاری نکند به دنبال طرح جایگزین هستیم و در این طرح، سبدی از خودروهای موجود و قابل عرضه را معرفی خواهیم کرد تا مشتریان گرامی با انتخاب خود نسبت به طرح جایگزین اقدام کنند.

بابایی تاکید کرد: در این طرح نیز مشتریانی که تاریخ تحویل خودرو آنها تا پایان دی ماه بوده خودروهای جایگزین را با قیمت قبل تحویل خواهند گرفت و جزئیات این طرح به زودی اعلام خواهد شد.

منبع سایپا


نظرات

 • محمدمهدي محمدمهدي (11 بهمن 1397 ساعت 23:31)

  لطفا مدیران سايپا توضیح دهند چرا پیش فروش های با موعد تحویل تا دیماه مشمول افزایش قیمت نمی‌شود ولی بهمن واسفند را شامل می‌شود در حالیکه ثبت نام در یکروز بوده وفقط بخاطر بقول خودشان ترافیک اینترنت برای برخی ثبت نام بهمن واسفند ثبت گردید امیدوارم نظر كنند و تمام پيش فروشهاي قبل و به همان قيمت موقع ثبت نام بدهند.

 • محمد علی محمد علی (9 بهمن 1397 ساعت 09:48)

  نماینده ویژه میتی کومان ..هاپو کوما همتون احترام بزارید ....

 • عليرضا عليرضا (9 بهمن 1397 ساعت 09:39)

  سلام
  شهريور ثبت نام كردم خودرو پرايد تاريخ تحويل آن ارديبهشت 98 زده مگه وقت ثبت نام نگفتيد پيش فروشها شامل افزايش قيمت نميشه حرف خودتون هم قبول نمي كنيد الان با اين بي پولي از كجا اين مبلغ تهيه كنم خودتون جاي اين ملت بگذاريد. آقاي وزير ميگه تمام پيش ثبت نامها شامل افزايش نميشه مسئولين سايپا يك چيز ديگه ميگن حرف كي قبول كنيم.

 • علی علی (8 بهمن 1397 ساعت 20:16)

  سوزنشون روی ۳۰ دی گیر کرده ..من که مرداد ثبت نام کردم و بهمن قرار دعوت نامه ام هست زمان ثبت نام بهم گفتن قیمت مصوب ابتدای سال ۹۷ هست و هیچ افزایشی نداره ... این رو قبل از ثبت نام پیش فروش با مرکز پاسخگویی سایپا ۰۹۶۵۵۰ تماس گرفتم گفتن .. صدا رو هم ضبط کردن .. حالا چرا قبل سی دی ؟ علت اینکه اصلا تا ۳۰ دی اصلا قرار نبوده دعوت نامه ای باشه