1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی با کیا k900، پرچم‌دار لوکس و خوش ساخت این شرکت + عکس

آشنایی با کیا k900، پرچم‌دار لوکس و خوش ساخت این شرکت + عکس

10 بهمن 1397
  • 1

مدل k900، پرچم‌دار لوکس و جدید کیا محسوب می‌شود و سطح جدیدی از راحتی، فناوری و قدرت را ارائه می‌دهد.

پایه و زیر ساخت این خودرو براساس جنسیس G80 ساخته شده و قدرت آن از یک موتور 3.3 لیتری V6 با خروجی 365 اسب‌بخار و گشتاور 509 نیوتن‌متر به دست می‌آید. این موتور با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته خودکار (اتوماتیک) هماهنگ است.

2.jpg
کیا پرچم‌دار خود را با کابین ارزنده، لوکس و تاثیرگذار روانه بازار کرده و می‌توان طراحی مینیمال، ساده و استفاده از مواد گران را در آن تشخیص داد. در فضایی داخلی این خودرو چرم با کیفیت، نوارهای متالیک، بخش‌های فلزی و چوب طبیعی حس خوب لوکس و تجملات را به سرنشینان منتقل می‌کنند. در بسیاری از بخش‌های کابین، لمس مواد نرم احساس خوشایندی را به همگان القا می‌کند.

 11.jpg

یک ساعت لوکس سوئیسی نیز در مرکز داشبورد از ویژگی‌های چشم‌گیر این خودروی کره‌ایست.

خودرو به یک ساماه اطلاعات- سرگرمی 12.3 اینچی تله‌ماتیک با قابلیت کنترل از راه دور مجهز است. پشت فرمان نیز شاهد یه صفحه آمپر دیجیتالی هستیم.

4.jpg
محفظه بار خودرو 425 لیتر فضا داشته و مانند بسیاری از خودروهای لوکس صندلی‌های عقب خودرو تا نمی‌شوند، اما بخش میانی تکیه‌گاه‌های عقب باز شده و دسترسی خوبی به محفظه بار می‌دهد.

از طرفی کیا به طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده نگه‌دارنده بین خطوط، سیستم ترمز خودکار و کنترل کروز پیشرفته هوشمند مجهز است.

8.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

9.jpg

 نظرات

  • ناجی ناجی (11 بهمن 1397 ساعت 08:35)

    وقتی کسی دراتومبیلهای ایرنی بنشیندازلحظه داخل شدن تاموقع خروج ازاین لگن فقط ذکرخداخداستومن قبول دارم که یکی ازعواملی که ایرانیهابیشتریادخداهستندهمین تابوتهای متحرک هستند.چرا؟چون اطمینانی ندارندکه آیابعدازسوارشدن مهلت پیاده شدن راهم دارندیاخیر؟امابرعکس دراتومبیلهای خارجی انسان هیچ وقت بفکرخدانیست چون اینقدرایمن هستندکه این فکرتوذهن نمیات.