1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی آئودی TT RS مدل 2019 + مشخصات

معرفی آئودی TT RS مدل 2019 + مشخصات

23 بهمن 1397
  • 0

آئودی اسپرت مدل به روز شده TT RS را با به روز رسانی های ظاهری اندک و آپشن های سفارشی سازی جدید معرفی کرد.

TT RS کوپه و رودستر که قرار است از 7 فوریه در اروپا به فروش برسد هر دو از تغییرات طراحی اندک در قسمت های جلو و عقب، آپشن چراغ های جلوی LED ماتریسی و چراغ های عقب OLED به همراه بسته ارتقایی طراحی RS انتخابی بهره می برند که مجموعه ای از رنگ ها را به کابین خودرو اضافه می کند.

سه گزینه رنگ بدنه جدید شامل سبز، آبی توربو و نارنجی نیز برای این خودرو ارائه می شود.

2.jpg

همچون قبل، تزئینات متضاد روی سپر جلو و باله عقب این خودرو می توانند به رنگ های مشکی براق یا آلومینیومی مات باشند.

باله عقب این خودرو نیز برای مدل 2019 تغییراتی داشته و باله های کوچک کناری آن جلب توجه می کند.

در کابین این خودرو، تغییرات اندکی نیز اعمال شده است. همچنان صندلی های اسپرت RS با روکش آلکانترا و آپشن چرم ناپا در این خودرو ارائه می شوند در حالی که نمایشگر 12.3 اینچی Virtual Cockpit بالای سر راننده قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی های مدل اروپایی این خودرو می توان به ناوبری MMI به همراه سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه لمسی MMI و سیستم صوتی 680 وات Bang & Olufsen اشاره کرد.

برای مدل 2019 این خودرو بسته ارتقایی طراحی RS ارائه می شود که شامل هایلایت های قرمز یا آبی روی دریچه های هوا، کمربندها و کف پایی های RS است.

3.jpg

نیروی این خودرو از موتور 2.5 لیتری توربوشارژ پنج سیلندر بنزینی مشابه مدل کنونی با قدرت 294 کیلووات و گشتاور 480 نیوتون متر تامین می شود.

این موتور نیرو را از طریق گیربکس اتوماتیک دو کلاجه هفت سرعته S tronic به سیستم چهار چرخ فعال کواترو منتقل کرده و شتاب صفر تا صد 3.7 ثانیه فراهم می سازد.

در عین حال، بیشینه سرعت محدود الکترونیکی این خودرو 250 کیلومتر بر ساعت است که می تواند به 280 کیلومتر بر ساعت نیز برسد.

4.jpg

5.jpgنظرات