1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو از روز سه‌شنبه 30 بهمن

آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو از روز سه‌شنبه 30 بهمن

29 بهمن 1397
 • 7

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرواعلام كرد : همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری درروزهای آتی، حباب قیمت خودروهای این شركت دربازار شكسته خواهد شد.

مصطفی خان كرمی با بیان این مطلب افزود:شركت ايران خودرو با تمام توان خود و بهر ه گيري از ظرفيت هاي موجود به ايجاد بهبود وضعيت توليد تلاش مي كندبه طوري كه در حال حاضرتحويل این شركت به حدود روزانه 1500 دستگاه رسیده است.

وي افزود:‌ با توجه به سیاست های وزارت صمت و تلاش و همیاری زنجیره تامین قطعات و واحدهای تولیدی شركت ایران خودرو، عدد تحويل درآینده نزدیك به بیش از 1500 دستگاه نیز افزايش خواهديافت .

خان كرمي تاكيدكرد: شركت ایران خودرو طی روزهای آتی با فروش فوری و تحویل محصولات در سال 97 با روند افزایش قیمت مقابله خواهد كرد.

وی افزود: متاسفانه دلالان و سودجویان كه عاملان اصلی رشد قیمت ها در بازار هستند، همیشه منتظر فرصتی هستند كه به موضوع افزایش قیمت سرعت بیشتری بدهند كما اینكه در روزهای جاری شاهد آن هستیم كه دلالان از افزایش تقاضا در روزهای پایانی سال و فرا رسیدن ایام نوروز سوء استفاده نموده و از موقعیت و شرایط كنونی كه براقتصاد كل كشور حاكم می باشد، حداكثر سودجوئی را می برندو ما درصددهستيم كه در مقابل این عده از مشتری نماها مقابله نموده و خودرو را به دست مصرف كننده نهائی برسانیم.

خان كرمی به مشتریان توصیه كرد، كه فریب این دلالان را نخورده و منتظر آغاز شرایط فروش فوری شركت ایران خودرو باشند.

 وی گفت : اجرای فروش فوری محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به صورت روزانه و مستمراز ساعت 10 صبح از طريق سايت فروش اينترنتي آغاز خواهد شد.

خان كرمي در پايان ياد آورشد: امیدداریم با عرضه مناسب دراین ایام ضمن كنترل بازار و كاهش قیمت های افسارگسیخته بازار، نیاز متقاضیان واقعی را تامین نمائیم.

گفتني است ، به منظور  كوتاهي دست واسطه ها و براي اينكه محصولات به دست مصرف كنندگان نهائی برسد، از محدودیت هائی همچون هر كد ملی یكدستگاه، عدم امكان ثبت نام افرادی كه طی 18 ماه گذشته ثبت نام داشته اند، عدم امكان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال و ... استفاده خواهیم نمود.نظرات

 • سعید سعید (29 بهمن 1397 ساعت 23:45)

  خدا ازتون نگذر که این بازار رو به عمد گرون کردید تا ماشینهای ازگمرک آزاد شده و بقیه فرغونهای تو انبارموندتون رو چند براربربفروشید انشاالله بزودی خدا رسواتون می کنه و مسئولین ***** سایپا وایران خودرورادربند می بینیم

 • وحید وحید (29 بهمن 1397 ساعت 21:51)

  یعنی از خدا بی خبرتر از شماها باز خودتون هستین. آخه مردک از تیر ماه پول ملت رو گرفتین و به تعهداتت به بهانه تحریم عمل نکردی فروش فوری گذاشتی که دوبله سوبله گوش ملت رو ببری. ایشالله تحریما کاری باهاتون بکنه که زمینگیر بشین

 • مهدی مهدی (29 بهمن 1397 ساعت 19:10)

  از ماست که بر ماست خودروسازان امروز همان خودرو سازانی هستند که چند سال پیش برای فروش خودرو دست به دامن بانکها شدند تا اقساط بفروشند

 • بهزاد بهزاد (29 بهمن 1397 ساعت 18:42)

  شما که ماشین دارید چرا تحویلیای سال نودو شش رو نمیدید.ای خدا به زمین گرم*******.نظام سرمایه داری شده ایران...

 • علی علی (29 بهمن 1397 ساعت 17:42)

  دلال وسودجو خودتونید که به مردم وخودتون*******

 • هخامنش سعیدی هخامنش سعیدی (29 بهمن 1397 ساعت 15:56)

  بیشین بینیم بابا! همش فیلم خودتونه. ب بهانه ی قیمت حاشیه ی بازار قیمت کارخانه ای رو آوردید بالا

 • یه ایرانی بدبخت یه ایرانی بدبخت (29 بهمن 1397 ساعت 15:32)

  نمردیم و معنی تنظیم بازار رو فهمیدم
  ************