1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. اعلام دور جدید پیش فروش بسترن B30 توسط بهمن موتور

اعلام دور جدید پیش فروش بسترن B30 توسط بهمن موتور

18 تیر 1397
 • 2

شرکت بهمن موتور مرحله جدید عرضه خودرو بسترن B30 را به صورت پیش فروش آغاز می کند.

اعلام دور جدید پیش فروش بسترن B30 توسط بهمن موتورفروش این محصول با تعداد محدود و به صورت اینترنتی، از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه ( 20 تیر) آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

B30 که تا کنون با استقبال خوب متقاضیان همراه بوده است یکی از محصولات با کیفیت شرکت بهمن موتور به شمار می آید. این خودرو در رده خود، تنها محصولی است که موفق به کسب 4 ستاره کیفی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد شده است. شرکت بهمن موتور در نظر داد به منظور حمایت از حقوق مصرف کننده، تولید ملی و مدیریت بازار خودرو، به فروش این محصول با کیفیت اقدام کند.

هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش این محصول می¬توانند به وب سایت www.bahman.ir مراجعه نمایند.مشاهده اطلاعات فنی بسترن B30

اعلام دور جدید پیش فروش بسترن B30 توسط بهمن موتور

منبع bahman.ir


نظرات

 • عبدالهی عبدالهی (19 تیر 1397 ساعت 09:19)

  سلام من b30اسفندماه ثبت نام کردم تحویل اردیبهشت
  اواخر اردیبهشت بود که دعوت نامه ارسال شد 10 روز مهلت ودیعه آخر بود که میشد 3 خرداد من 1 خرداد پرداخت کردم تو دعوت نامه نوشته بود 20 روز کاری تحویل داده میشود حدود 5 روز طول کشید تا مدارک(فیش اصلی - اصل دعوتنامه امضا شده- نامه احراز هویت از فک و پلاک ) برسه دست شرکت چون خورد به تعطیلی های ماه رمضان 2 تیر ماشین رسید نمایندگی
  تو این 2 هفته که من رانندگی کردم خدایش خوب بوده همچیش ( کروز- سانروف- دنده-راحتی صندلی ها و کیفیت روکشش چرم و پارچه هست خوب من دیگه روکش ننداختم -واقعا صندوق جا داری داره - موتور جمع جور -لاستیک های نکسون 205 به تاریخ - حتی باک ماشین هم که 3 روز تو نمایندگی بود پر بود )
  ولی کاشکی 200 دیگه میذاشتن رو قیمتش صندلی راننده هم برقی میکردن
  کیفیت رنگ ماشین هم خیلی نسبت به ماشین های داخلی بالاتره
  در مجموع ارزششو داشت خردیدنش

  مشتری مشتری (19 تیر 1397 ساعت 12:27)

  آقای عبدالهی گویا از پرسنل یا مدیران شرکت بهمن هستید که اینقدر تعریف می کنید از این خودرو . آخه 80 میلیون پول چی رو باید بدیم؟؟