1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. کمیته خودرو مصوب کرد: ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هر روز فروش فوری دارند

کمیته خودرو مصوب کرد: ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هر روز فروش فوری دارند

5 اسفند 1397
 • 8

در جلسه کمیته خودرو که صبح امروز برگزار گردید،مقرر شد که ایران خودرو و سایپا علاوه بر انجام تعهدات قبلی تا پایان سال هر روز فروش فوری انجام دهند.

بر اساس شنیده ها از یک منبع آگاه در جلسه کمیته خودرو که صبح امروز برگزار شد، خودرو سازان مکلف شدند تا آخر سال با هدف تنظیم بازار خودرو،هر روز ۲۰ درصد از تولیدات خود را به فروش فوری اختصاص دهند.

همچنین مقرر شد با افزایش تولید روزانه تحویل تعهدات قبلی نیز با سرعت بیشتری انجام شود.

یقینا با عرضه روزانه خودروهای پر تیراژ به بازار قیمت این خودروها در بازار کاهش یافته و جذابیتی برای سرمایه گذاری نخواهد داشت.

 نظرات

 • ايوب ايوب (6 اسفند 1397 ساعت 09:48)

  آره ديگه وقتي مبنا قيمت بشه حاشيه بازاريعني همون دلالاي عزيزخب اقتصاد همين جوريا شكوفا ميشه دمتون گرم

 • رضا رضا (6 اسفند 1397 ساعت 09:00)

  با این فروش امسال مدیرانشون بالاترین حد پاداش ممکنه(میلیاردی) رو می گیرن.

 • رضا رضا (6 اسفند 1397 ساعت 08:59)

  به نظر شما چطور یه زمانی خودروسازان گریه می کردن که کسی لگنهای ما رو نمی خره و مجبوریم کارگر اخراج کنیم، الان در عرض چن دقیقه لگنها پیش فروش و برا ما مردم ناز می کنن؟ چه کسی این فرغونها رو می خره؟(جالبتر اینه که پیشفروش می کنن تا سال 99 تحویل بدن) الان مدیرانشون با دم خودشون در حال گردو شکستنن. تا این شیوه دلالی ادامه دار باشه بدتر از این میشه. الانم مردم از همین شیوه در زندگی روزمره دارن استفاده می کنن.

 • قلی قلی (5 اسفند 1397 ساعت 21:47)

  هر کس ثبت نام بکند بدبخت میشه، پولش که از دست میره هیچ اعصابش هم داغون میشه، نه ماشین خواهند داد و پولتون رو هم عودت نمیدن، ما ۱۵ ماه قبل پول بی زبون مان رو دادیم به این ***** اکنون نه ماشین (حتی پراید) میدن و نه پولمون رو، تو بن بست قرار دادن؛ فقط میخوان پول مردم رو جمع کرده و با آن دلار و سکه خرید و فروش میکنن و بعد از دو سال اعلام میکنن ورشکست شدیم و به این ترتیب پولتون رو میخورن.

 • فرزان فرزان (5 اسفند 1397 ساعت 15:16)

  سلام وقتی کسی نمیتونه ثبت نام کنه وفقط دلالهای خودشون دران ماشین هارو می برن چه فایده ای داره صبح ظهر شب ثبت نام کنن اصلا در ضمن با این کارشون ماشین های مردم بدبخت که مدتها تو نوبت بودن را تحویل نمیدن و با 5% قیمت حاشیه بازار می فروشن به کس دیگه واقعا مدیرهای دنیا باید بیان از این برنامه ریزی مدیرهای بی سواد ما یاد بگیرن.

  رضا رضا (6 اسفند 1397 ساعت 08:51)

  دقیقا زدی رو خال. خود خودروسازان با دلالان و نمایندگی های خودشون در ارتباطن و هر دلالی به تعداد خیلی زیاد ثبت نام می کنه و با احتکار بازار سیاه به وجود میاره.

 • محمد محمد (5 اسفند 1397 ساعت 13:14)

  هدفشون بالا بردن قیمت بود که این کار کردن حالا با این قیمت بخوان بفروشن .چه دردی از مردم دوا میکنه

  علی علی (5 اسفند 1397 ساعت 19:37)

  سلام.آقا چرا همه چیرو از مدیران مسولان میبینین.وقتی پراید چهل وپنج ملیونی رو مردم عرض دوساعت تموم میکنن گناه خودروساز چیه؟؟؟حتما داریم پرایدو پنجاه میخریم