1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نسخه‌های پرفورمنس تمامی محصولات تویوتا تولید می شوند + عکس

نسخه‌های پرفورمنس تمامی محصولات تویوتا تولید می شوند + عکس

10 اسفند 1397
  • 0

در چند سال گذشته تویوتا از نظر لذت رانندگی جایی بین طرفداران خودرو نداشت. محصولات این شرکت سواری کلافه کننده‌ای داشتند و توسط افراد مسن رانده می‌شدند؛ اما در سال‌های اخیر تویوتا مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است. اگرچه خودروهای این برند همواره خوب بوده‌اند اما دیگر تنها به فاکتور قابلیت اطمینان اهمیت نمی‌دهند و می‌خواهند جذاب و هیجان‌انگیز هم باشند.

2019-toyota-mark-x.jpg
در واقع بخش بریتانیای تویوتا اذعان کرده به دنبال تولید نسخه‌های پرفورمنس از تمامی خودروهای فروشی این خودروساز هستند. همین چند روز پیش که تویوتا به توئیت یکی از مصرف‌کنندگان که گفته بود تویوتا باید نسخه‌ی گازو ریسینگ از پیکاپ هایلوکس را بسازد پاسخ داد. آن‌ها گفته‌اند:

برنامه‌هایی برای معرفی نسخه‌های پرفورمنس از تمامی محصولات در آینده وجود دارد. این فضا را مشاهده کنید!

3.jpg
البته باید به یاد داشت که منظور از نسخه‌ی پرفورمنس ضرورتاً خودرویی با قدرت چشمگیر و طراحی باابهت نیست. ما می‌توانیم تصور کنیم که هر نسخه‌ی پرفورمنس از محصولات تویوتا دارای نقاط قوت خاص خود خواهد بود و مدل‌های پایه را بهینه‌تر خواهد کرد. به عبارتی به نسخه‌های TRD Pro از پیکاپ ها و شاسی بلندهای تویوتا فکر کنید که برای آفرود بهتر تولید می‌شوند.

4.jpg
دیگر محصول این خودروساز پریوس TRD جدید است که در ژاپن عرضه می‌شود و از کیت بدنه‌ی آئرودینامیکی سود می‌برد که باعث کاهش مقاومت در برابر باد و بهبود مصرف سوخت می‌شود.


اگرچه احتمال معرفی تویوتا کمری GRMN یا TRD با سیستم تعلیق گیراتر و پیشرانه‌ای قوی‌تر وجود دارد اما تمامی محصولات پرفورمنس یکسانی نخواهند داشت. مشتاقیم ببینیم نسخه‌ی پرفورمنس سی‌نا، هایلندر یا راو 4 چگونه خواهند بود.

toyota-avalon-camry-trd-5.jpg

2.jpg

منبع پدال


نظرات