1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی با کانگوروی ایتالیایی + مشخصات فنی

آشنایی با کانگوروی ایتالیایی + مشخصات فنی

آشنایی با کانگوروی زیبای ایتالیایی + عکس
16 اسفند 1397
  • 0

در نمایشگاه خودروی ژنو 2013 ایتال دیزاین Giugiaro یک ابرخودروی مجهز به موتور لامبورگینی گالاردو اما با ارتفاع از سطح زمین مشابه واگن ها یا کراس اوورها را معرفی کرد که Parcour نامیده می شد.

این کانسپت های کوپه و رودستر به خاطر ساختار غیر معمول خود مورد تحسین قرار گرفتند اما هرگز به تولید نرسیدند.

اما اکنون، Giorgetto Giugiaro و پسر وی، Fabrizio که موسسان GFG استایل هستند برای نمایشگاه خودروی ژنو امسال خودرویی با فلسفه مشابه را به نمایش درآورده اند. این خودرو که Kangaroo (کانگورو) نامیده شده دارای ترکیبی از عملکرد یک ابرخودرو با قابلیت های مدل های شاسی بلند است و یک خودروی برقی آینده نگرانه با ساختار چهار چرخ فعال محسوب می شود.

بدنه ظریف این خودرو تماما از فیبر کربنی ساخته شده تا وزن زیادی نداشته باشد در حالی که سیستم تعلیق آن دارای سه حالت قابل انتخاب شامل Racing، Road و آفرود است. البته رینگ های آلیاژی 22 اینچی این خودرو مناسب آفرود به نظر نمی رسند اما قابلیت افزایش ارتفاع بدنه می تواند به Kangaroo کمک کند تا با چنین شرایطی مقابله کند.

بسته باطری 90 کیلووات ساعت این خودرو قابلیت ایجاد طیف حرکتی 450 کیلومتر را دارد. نیروی این خودروبه واسطه یک جفت موتور برقی باقدرت های 180 کیلووات تامین می شود که قدرت کلی 360 کیلووات را فراهم می سازند.

گفته می شود این خودروی دارای شتاب صفر تا صد 3.8 ثانیه و بیشینه سرعت 250 کیلومتر بر ساعت است.

2.jpg

4.jpg

5.jpg

1.jpgنظرات