1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار قیمت و مشخصات نیسان لیف پلاس جدید + عکس

انتشار قیمت و مشخصات نیسان لیف پلاس جدید + عکس

18 اسفند 1397
  • 0

نسخه‌ی برد بلندتر نیسان لیف که با پسوند پلاس شناخته می‌شود از اواخر ماه جاری و با قیمت پایه‌ی 36550 دلار روانه‌ی بازار خواهد شد.


این خودرو که 6560 دلار گران‌تر از لیف استاندارد است دارای باتری بزرگ‌تر 62 کیلووات ساعتی بوده و با یک‌بار شارژ مسافت 363 کیلومتری را طی می‌کند. این میزان برد 122 کیلومتر بیشتر از لیف استاندارد بوده و می‌تواند تا حدی نگرانی‌های خریداران درباره‌ی محدوده حرکتی این خودرو را رفع کند.

nissan-leaf-e-19.jpg
جدای از محدوده حرکتی بیشتر، نیسان لیف پلاس دارای قوای محرکه‌ی ارتقا یافته است که قدرت 214 اسبی و گشتاور 338 نیوتون متری تولید می‌کند. قدرت و گشتاور این نسخه در مقایسه با لیف معمولی به ترتیب 67 اسب بخار و 19 نیوتون متر افزایش یافته است.


سه تریم متفاوت برای این خودرو در دسترس هستند و مدل پایه از پوشش جیر مصنوعی، سیستم صوتی با 6 بلندگو و صفحه لمسی 8 اینچی، اندروید اتو و اپل کارپلی سود می‌برد. این مدل همچنین به کروز کنترل، شیشه‌ها و قفل‌برقی و سیستم تهویه مطبوع خودکار مجهز است. تکمیل کننده‌ی تجهیزات این نسخه رینگ‌های 16 اینچی آلیاژی و دوربین دنده‌عقب است.

1.jpg
مدل پایه‌ی لیف پلاس SV که قیمت پایه‌ی 38510 دلاری دارا از غربیلک فرمان چرمی، کروز کنترل هوشمند و صفحه‌نمایش 8 اینچی با ناوبری جی‌پی‌اس سود می‌برد. این خودرو همچنین به رادیو HD، مه شکن و رینگ‌های 17 اینچی مجهز شده است.

5.jpg
نهایتاً به نسخه‌ی فول لیف پلاس SL می‌رسیم که قیمت 42550 دلاری داشته اما از تجهیزات فراوانی سود می‌برد. از جمله این تجهیزات می‌توان صندلی‌های جلوی چرمی و گرم شونده، فرمان گرم شونده و صندلی راننده برقی با تنظیم در 8 جهت اشاره کرد. مدل SL همچنین از آینه وسط با تیره شوندگی خودکار، هوم لینک و سیستم صوتی پریمیوم Bose با هفت بلندگو سود می‌برد. چراغ‌های LED و آینه‌های گرم شونده با چراغ‌های راهنمای یکپارچه تکمیل کننده لیست تجهیزات این نسخه هستند.

nissan-leaf-e-18.jpg
اما نیسان از نصب سیستم‌های ایمنی متعدد در لیف پلاس غافل نبوده و موارد متعددی همچون دستیار نوربالا، دستیار پرو پایلوت، هشدار ترافیک پشتی، ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابران پیاده و… را در این خودرو نصب کرده است. سیستم هشدار نقاط کور و پایش محیطی هوشمند نیز در لیف پلاس جدید دیده می‌شود.

6.jpg

nissan-leaf-e-23.jpg

3.jpg

 

منبع پدال


نظرات