1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. در سال 2019 منتظر آتش‌بازی و غوغای فراری باشید!

در سال 2019 منتظر آتش‌بازی و غوغای فراری باشید!

24 اسفند 1397
  • 0

فراری پس از معرفی سوپرکار جدید F8 تریبوتو در سال جاری چهار خودروی دیگر را نیز رونمایی خواهد کرد.


معاون ارشد بخش بازاریابی فراری در مصاحبه با ویچ کار تأیید کرده این خودروساز ایتالیایی امسال دومین محصول مبتنی بر پلتفرم پیشرانه وسط را معرفی خواهد کرد.

3.jpg
انریکو گالیرا می‌گوید:

در سال جاری 5 محصول معرفی می‌کنیم که احتمالاً بزرگ‌ترین برنامه‌ی ما خواهد بود. این آغاز تولید نسل جدید محصولات ماست. برخی از آن‌ها جایگزین محصولات کنونی هستند و برخی هم کاملاً جدید می‌باشند. در سال 2019 شما برخی محصولات جذاب را خواهید دید که هم در کلاس GT و هم در کلاس اسپورت ها هستند.

2.jpg
جزئیات زیادی از پلتفرم پیشرانه وسط پایه‌ی فراری منتشر نشده اما فراری تأیید کرده محصول جدید و تمامی نسخه‌های آتی آن از پیشرانه‌ی 6 سیلندر توربو استفاده خواهند کرد. گالیرا در مصاحبه‌ی خود اعلام کرده این خودرو در مقایسه با دیگر محصولات پیشرانه وسط شرکت بیشتر مناسب رانندگی روزمره خواهد بود اما خب هنوز هم به عنوان یک فراری واقعی و جذاب جلوه خواهد کرد.

این مدیر ارشد ادامه داده است:

4.jpg

ما در حال توسعه‌ی محصولاتی هستیم که برای ارائه‌ی همان حس خاص فراری طراحی می‌شوند؛ بنابراین این یک خودروی اسپورت است اما طراحی آن ظریف‌تر بوده و برای رانندگی روزمره مناسب‌تر است. این خودرو برای جذب مشتریانی طراحی شده که شاید به دنبال خرید یک فراری نباشند زیرا نمی‌خواهند یک خودروی اسپورت سطح بالا و گران‌قیمت داشته باشند.


هنوز مشخص نیست که دیگر محصولات جدید فراری در سال 2019 چه چیزهایی خواهند بود اما یک‌چیز واضح است و آن اینکه خودروهایی سریع و گران‌قیمت خواهند بود.

منبع پدال


نظرات