1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. تشکیل کمیته ویژه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس برای گرانی خودرو

تشکیل کمیته ویژه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس برای گرانی خودرو

28 اسفند 1397
  • 2

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از تشکیل کمیته ویژه این کمیسیون برای بررسی علل گرانی خودرو خبر داد.

ولی داداشی، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون برای پیگیری گرانی‌های خودرو، گفت: شکایات متعددی از سوی مصرف‌کنندگان و شهروندان از اقصی نقاط کشور درباره گرانی خودرو و همین طور تعهد نداشتن برخی نمایندگی‌ها نسبت به تعهدات‌شان به کمیسیون اصل 90 مجلس ارسال شده است.

وی افزود: در جلساتی که تاکنون در کمیسیون اصل 90 پیرامون شکایات مردمی درباره گرانی خودرو داشتیم، نتایج خوبی حاصل شده است. در این جلسات نمایندگانی از وزارت «صمت»، سازمان حمایت از مصرف‌کننده و نیز خودروسازان حضور داشتند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: در این جلسات، خودروسازان نیز توضیحات خود را ارائه کردند اما غالب توضیحات آنها برای افزایش قیمت‌های بی‌رویه، قانع‌کننده نبود.

داداشی اضافه کرد: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل 90، کمیته‌ ویژه‌ای در این کمیسیون برای بررسی علل گرانی خودرو تشکیل شده است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قرار است کمیته ویژه این کمیسیون برای بررسی علل گرانی خودرو، گزارشی از نتایج بررسی‌ها تهیه کرده و به هیئت‌رئیسه کمیسیون ارائه کند.

منبع تسنیم


نظرات

  • فرزاد فرزاد (28 اسفند 1397 ساعت 11:54)

    هروقت اون دلارها و ارزهای بیت المال رو ریختید به حساب ملت اونوقت خودتون می‌بینید که چطور همه چی ارزون میشه و دیگه مجبور نیستید ۲۴ ساعته فقط حرف بزنید.

  • ایرانی ایرانی (28 اسفند 1397 ساعت 09:44)

    فقط جلسه جلسه جلسه. فقط حرف و مصاحبه . بجای اینکار ها عمل به درد بخور انجام بدید تصمیمی که مشکل مردم حل بشه بعدد از این همه وقت گرانی کی میخایید کاری انجام بدید؟؟؟