1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی لکسس ES ؛ نگرشی جدید در برابر رقبای آلمانی+عکس

معرفی لکسس ES ؛ نگرشی جدید در برابر رقبای آلمانی+عکس

معرفی لکسس ES ؛ نگرشی جدید در برابر رقبای آلمانی + عکس
14 فروردین 1398
  • 0

لکسس ES اخیرا جایگزین محصول GS شده و با ورود به حوزه اروپا قصد دارد در برابر رقبای قدر قدرتی مانند مرسدس کلاس E، آئودی A6 و ب‌ام‌و سری 5 عرض اندام کند.

نمای جلویی لکسس ES بسیار هوشمندانه طراحی شده و جلوپنجره به تنهایی نمای متمایزی را به خودرو داده است. این نما می‌توانند نگاه مشتریان را از تماشای رقبای آلمانی دور کند.

 946528_127.jpg

لکسس به ساخت فضاهای درونی برجسته، متمایز و با کیفیت در میان خودروسازان معروف است و همین روند را در کابین ES در پیش گرفته است. بیشتر مواد درونی ES با کیفیت بوده و برخی از جزئیات نیز احساس گران، ویژه و خاص بودن را به مشتری القا می‌کند.

سیستم اطلاعات و سرگرمی کیفیت بصری خوبی را در اختیار مردم قرار می‌دهد و کنترلگرها به خوبی کار می‌کنند. عایق صدای کابین به با کیفیت زیاد طراحی شده و آرامش فضای درونی را برایتان به ارمغان می‌آورد و صندلی‌ها بسیار راحت هستند.

946526_506.jpg 

با وجود ارائه لکسس در اروپا هیچ گزینه دیزلی در میان موتورهای این خودرو دیده نمی‌شود. لکسس ES با موتور هیبریدی متشکل از یک واحد2.5 لیتری 4 سیلندر و یک موتور الکتریکی معادل 215 اسب‌بخار توان دارد و مصرف سوختش 4.7 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر است.

بنابراین سدان ژاپنی در برابر نسخه‌های دیزلی محبوب بوده و براساس پیش‌بینی‌ها در مقابل آلمان‌‌ها رقابتی ظاهر می‌شود.نظرات