1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه تنظیم بازار از هفته آینده آغاز شد

فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه تنظیم بازار از هفته آینده آغاز شد

24 فروردین 1398
  • 2

مدیر بازاریابی و شبكه فروش شركت ایران خودرو از آغاز طرح فروش فوری تنظیم بازار در سال 98 از هفته آينده خبر داد.

اهورا گلیاری ضمن بیان این خبر گفت: طرح فروش فوری تنظیم بازار كه در اسفندماه سال گذشته اجرا شد اثرات بسیار مطلوبی بر قیمت های بازار گذاشت، به گونه اي كه قيمت ها در روزهاي پاياني سال به سمت تعادل حركت و التهاب ايجاد شده توسط دلالان و سودجويان فرونشانده شد و شرايط بازار به ثبات قابل قبولی رسید.

وی افزود: اثرگذاری طرح فروش فوري به دلیل مداوم بودن و قیمت گذاری محصولات بر اساس حاشیه بازار است و بر همین اساس در سال 98 نیز اين طرح با هدف تنظيم و كنترل قیمت بازار و برقراری تعادل در عرضه و تقاضا ادامه خواهد داشت تا مشتریان نهايي محصولات نیز از خدمات فروش ایران خودرو رضایتمندي بالاتري داشته باشند و از مزایای طرح بهره مند شوند.

گلیاری در پایان اضافه كرد: زمان دقیق اجرای شرایط فروش فوری، پیش از آغاز، اطلاع رسانی خواهد شد و مشتریان می توانند از طریق سایت فروش اینترنتی نسبت به ثبت نام اقدام كنند.نظرات

  • سید سید (25 فروردین 1398 ساعت 09:16)

    خدا لعنتتون کنه که ظرف 5ماه 405سی میلیونی را 67 میلیون کردید وهیچ کس هم نیست جلو شما را بگیرد چون تمام اونهایی که باید به داد ملت برسن از *********

  • حسین حسین (25 فروردین 1398 ساعت 08:56)

    آقای مدیر سایت لطفا پیام منو عمومی کن و نظر منو تایید کن (( فروش فوری یعنی چی ؟؟؟ چرا ایرانخودرو آشکارا داره دروغ اعلام میکنه !!! این سازمان حمایت از مصرف کننده پس کجاست ؟؟؟ ایران خودرو با بازی کلمات سر مردم داره**************ه .... ایرانخودرو باید اعلام کنه ((تحویل فورری خودرو نه فروش فوری خودرو ))