1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. پژو 2008، باکیفیت‌ترین خودروی ساخت داخل با کسب 5 ستاره

پژو 2008، باکیفیت‌ترین خودروی ساخت داخل با کسب 5 ستاره

پژو 2008، باکیفیت‌ترین خودروی ساخت داخل!
29 فروردین 1398
  • 2

طبق آخرين ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران منتهي به اسفندماه 97، محصول پژو 2008 توليدي ايران خودرو به عنوان نخستين و تنها خودروي داخلي 5 ستاره شناخته شد.

اختصاص پنج ستاره کیفی با توجه به استانداردهای سخت گیرانه شرکت بازرسی کیفیت به خودروهای تولید داخلی بی سابقه بوده که گروه صنعتی ایران خودرو با اجرای برنامه های بهبود کیفیت در زنجیره تولید خودرو برای نخستین بار موفق به کسب آن شده است.

همچنین در اسفند ماه سال گذشته، محصول هایما S7 نیز که در سایت ایران خودرو خراسان تولید می شود از سه ستاره کیفی به سطح کیفی 4 ستاره ارتقا یافت.

این نتایج در حالی کسب شده که محدودیت های بین المللی که در ماه های اخیر صنعت خودرو را درتنگنا قرار داده، نتوانسته ایران خودرو را از مسیر اصلی افزایش کیفیت و رضایت مشتریان دور سازد و حتی گام های این خودروساز را استوارتر کرده است.

موفقیت کیفی کسب شده نشان می دهد مقوله کیفیت همچنان سرفصل فعالیت ها و الویت اصلی گروه صنعتی ایران خودرو و حاصل زحمات و تلاش کارکنان، غیرت و تعصب کارگران خطوط تولید و مدیریت هوشمندانه این مجموعه است.

گفتنی است تمامی محصولات تولیدی در سایت های گروه صنعتی ایران خودرو دست کم دارای دو ستاره کیفیت هستند و هیچ محصول تک ستاره ای در سبد محصولات این گروه صنعتی قرار ندارد.نظرات

  • از خواب گران خیز از خواب گران خیز (29 فروردین 1398 ساعت 22:29)

    شرم آوره به تمام معنا !!!!! به نظم و انظباط این کشور ....دند آنوقت چای شیرین هم میخواهند .!!! بی آبرویی را به حد اعلی رساندند .

  • محمد محمد (29 فروردین 1398 ساعت 13:54)

    کدام ساخت داخل چرا جک میگید خب پورشه رو هم یهو بگیر ساخت داخل