1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. آیا واقعا پراید از گردونه تولید حذف خواهد شد ؟

آیا واقعا پراید از گردونه تولید حذف خواهد شد ؟

4 اردیبهشت 1398
 • 3

سخنگوی کمیسیون صنایع با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوع خود از شرکت سایپا گفت: طبق اظهارات مدیرعامل سایپا تولید از گردونه تولید حذف، و خودرو تیبا یا کوئیک جایگزین آن می شود.

«ولی ملکی» درباره دستور جلسه کمیسیون صنایع اظهارداشت: اعضای کمیسیون صنایع عصر روز دوشنبه برای بازدید از شرکت خودروسازی سایپا به این شرکت رفتند و مدیرعامل این شرکت گزارشی از فعالیت ها و برنامه های آتی خود ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرار شده با حذف تولید پراید، تیبا یا کوئیک جایگزین آن شود.

ملکی با اشاره به گزارش مدیرعامل سایپا گفت: شرکت سایپا تولید خود را از روزی 600 خودرو به 2 هزار خودرو افزایش داده است تا بتواند به تعهدات خود عمل کند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس اضافه کرد: امروز همچنین مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا به سوالات برخی نمایندگان پاسخ داد و قرار شد پاسخ برخی دیگر از نمایندگان را به صورت مستند و درقالب گزارش مکتوب ارائه کند.

ملکی ادامه داد: از مدیرعامل سایپا خواسته شده تا به تعهدات خود در قبال فروش خودرو عمل کنند تا سر مردم در این میان بی کلاه نماند.

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: پس از استماع گزارش مدیرعامل سایپا، نمایندگان از خطوط تولید خودروهای تیبا و کوئیک بازدید کردند.

منبع ایرنا


نظرات

 • مهرداد مهرداد (26 مرداد 1398 ساعت 14:46)

  دیگه چقدر باید کشته بده تا از تولید حذف بشه تا چقدر باید سر مردم کلاه بزارند از ایمینی این خودرو تورخدا خجالت بکشید

 • فرزاد فرزاد (6 اردیبهشت 1398 ساعت 21:49)

  فقط یک دلیل منطقی از طرف دلسوزان صنعت خودرو برای حذف پرآید وجود داره و اون اینه که این خودرو نتونست به حد نصاب تعداد کشته مورد نظر در یک سال برسه البته برای کاهش هزینه‌های کلی کشور با حذف مردم اضافه!

 • Hesam Hesam (6 اردیبهشت 1398 ساعت 21:01)

  این دفعه دیگه بعد از 28 سال تولید حذف میشه و تا آخر امسال دیگه توانایی پاس کردن استاندارد های 85 گانه خودرویی رو نداره . استاندارد هایی که موتور ال نود و ساندرو از پاس کردنشون عاجز می ماندند .