1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی دو مدل مخصوص برای ادای احترام به زاگاتو توسط آستون مارتین + عکس

معرفی دو مدل مخصوص برای ادای احترام به زاگاتو توسط آستون مارتین + عکس

5 اردیبهشت 1398
  • 0

زاگاتو یک خودروسازی مستقل مشهور در میلان ایتالیا است که در ساخت بدنه های خودرویی برای برندهای اروپایی تخصص دارد.

موسس این برند، Ugo Zagato در سال 1919 این خودروسازی را تاسیس کرد تا خودروها و هواپیماها را تعمیر کند.

آستون مارتین یکی از بزرگ ترین مشتری های زاگاتو است و از سال های 1950 در خودروهای مسابقه GT از بدنه های زاگاتو استفاده کرد. در سال 19610، اولین آستون مارتین DB4 GT زاگاتو متولد شد که بدنه آن توسط زاگاتو سبک تر شده و ارتقا یافته بود. از آن پس، این دو برند با یک دیگر روی ساخت خودروهایی عجیب کار می کنند و ونکویش Family زاگاتو کالکشن و DBZ Centenary کالکشن جدیدترین محصولات این همکاری هستند.

آستون مارتین به منظور یادبود همکاری خود با این برند و احترام به Ugo Zagato، دو ونتیج V12 زاگاتو Heritage Twins by R-Reforged را معرفی کرده است. AF Racing AG علاوه بر نسخه مخصوص ونتیج زاگاتو، برند R-Reforged را نیز با این خودروها معرفی کرده است. ونتیج V12 زاگاتو Heritage Twins اولین پروژه از این برند جدید هستند که تحت لیسانس آستون مارتین فعالیت خواهد کرد.

ونتیج V12 زاگاتو Heritage Twins by R-Reforged شامل دو نسخه بازطراحی شده از ونتیج V12 زاگاتو یعنی مدل های کوپه و اسپیدستر این خودرو است. به طور کلی 19 دستگاه کوپه مخصوص و 19 دستگاه اسپیدستر مخصوص از این خودرو ساخته خواهد شد. که از سه ماهه پایانی سال جاری به مشتریان تحویل داده می شوند.

Andrea Zagato، مدیرعامل زاگاتو میلانو اظهار داشت: "آستون مارتین ونتیج V12 زاگاتو Heritage Twins by R-Reforged یادبودی استثنایی برای میراث ما است. این مدل ها زیباترین مدل های طراحی شده زاگاتو هستند که به تولید می رسند. این خودروها ترکیبی از بهترین های دو دنیای خودرویی دارند.

13.jpg

12.jpgنظرات