1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس : تولید در سایپا رونق گرفته است

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس : تولید در سایپا رونق گرفته است

7 اردیبهشت 1398
 • 7

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در ماه‌های اخیر تولید خودرو در سایپا افزایش یافته و خوشبختانه شاهد رونق‌گرفتن فعالیت‌ها در این شرکت خودروساز هستیم.

عزیز اکبریان در بازدید از خطوط تولید شرکت سایپا و دیدار با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه افزود: برنامه افزایش تولید محصول در گروه خودروسازی سایپا طراحی شده که با دستیابی به اهداف آن، زمینه رشد عرضه خودرو به بازار و پاسخ‌گویی به تعهدات قبلی و نیازهای موجود نیز فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی در حال تدوین گزارشی از فعالیت‌های خودروسازان به‌ویژه سایپا جهت ارائه به رئیس‌جمهور و رئیس مجلس است تا با ارائه راهکارهای جدید، شعار رونق تولید در سال جاری محقق شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: نشست‌های مختلفی با وزرای اقتصادی و معاونان رئیس‌جمهور جهت بهبود فعالیت در صنعت خودرو برگزار شده و ضرورت حمایت و تدوین قوانین جدید برای رشد تولید در این صنعت مورد تأکید قرار گرفته است.

به گفته اکبریان صنعت خودرو نیازمند همکاری همه‌جانبه دولت، مجلس و بانک مرکزی است تا تسهیلات ارزان‌قیمت باهدف حمایت از تولید در اختیار این صنعت قرار گیرد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: صنعت خودرو از اهمیت زیادی در رشد اقتصادی کشور برخوردار است و همه باید برای کمک به ادامه حرکت تولید داخل علیرغم فشارها و محدودیت‌های موجود تلاش کنند.

منبع تسنیم


نظرات

 • علی علی (7 اردیبهشت 1398 ساعت 23:47)

  اگر رونق در خودرو.بود خودروهای ثبت نام شده شهریور 97 را تحویل می دادید یا درست اعلام کنید خودروی نداریم که تحویل لدهیم

 • مقصودمقصودنژاد مقصودمقصودنژاد (7 اردیبهشت 1398 ساعت 21:17)

  سلام خسته نباشی
  میخواستم از ساندرو های تحویل مردادماه۹۷ بپرسم

 • باغچقی بزرگ باغچقی بزرگ (7 اردیبهشت 1398 ساعت 14:52)

  به لطف ملت بدبخت همیشه در صحنه چرا که نباید رونق بگیره... ؟! میگیره و خوب هم میگیره.

 • امید امید (7 اردیبهشت 1398 ساعت 14:25)

  اگه میخوان واقع پراید بدن ۳۷۵۰۰ باید در هر نمایندگی ۵۰تا ماشین بزارن هرکی میخواد بخره میگن سایت ثبت نام کنید یک ماه من میرم تو سایت اصلا هیچی به هیچی همه را سر کار گذاشتن

 • امید عباسی امید عباسی (7 اردیبهشت 1398 ساعت 14:21)

  مردم دارن بدبخت میکنین اخه این چه وضعشه چهار ماهه بی وسیلم با زن بچه چرا کسی رسیدگی نمیکنه پراید شده ۵۵ملیون با حقوق برجی ۱تومن دیگه میشه ماشین خرید

 • جواد جواد (7 اردیبهشت 1398 ساعت 11:16)

  بسه دیگه اینقدر با این خبرهای بیخود مردم را سرکار نذارید. اگر رونق گرفته پس چرا ماشین های ما رو که 9 ماه پیش ثبت نام کردیم هنوز نداده؟

 • علیرضا علیرضا (7 اردیبهشت 1398 ساعت 09:06)

  به عمل کار بر آید