1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد

آخرین اخبار


قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد

لوازم یدکی خودرو، همچنان در سربالایی افزایش قیمت
7 اردیبهشت 1398
  • 1
  • 2231

سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو با بیان اینکه افزایش قیمت ارز عاملی شده تا قیمت قطعات لوازم یدکی خودرو در هفته‌های اخیر افزایش پیدا کند، گفت: در حال حاضر قیمت انواع قطعات داخلی و وارداتی تا ۱۰ درصد رشد داشته است.

مهدی کاظمی با اشاره به اینکه افزایش قیمت ارز عاملی شده تا قیمت قطعات لوازم یدکی خودرو در هفته‌های اخیر افزایش پیدا کند، اظهارداشت:در اسفند ماه سال گذشته قیمت قطعات یدکی خودرو به ثبات رسیده بود اما نوسانات ارز باعث شده تا قیمت انواع قطعات داخلی و وارداتی تا 10 درصد رشد داشته باشد.

 

سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو با بیان اینکه با استمرار نوسانات ارز بازار باز هم شاهد افزایش قیمت ها خواهد بود، افزود:  دولت برای مدیریت قیمت ها باید ضمن رفع مشکلات واردکنندگان قطعات یدکی خودرو حمایت لازم را در تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان داخلی داشته باشد.

وی تصریح کرد: امروز تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو مواد اولیه را به سختی آنهم با چندین برابر قیمت تهیه می کنند که همین امر بر قیمت تمام شده آنها اثر گذاشته است.

منبع تسنیمنظرات

  • رضایی رضایی (7 اردیبهشت 1398 ساعت 13:53)

    یه واشر سر سوپاپ برای ماشین دوو سیلو گرفتم به مبلغ 35 هزار تومان . درحالی که خود مکانیک می گفت قیمت این واشر تا چند ماه پیش 3 هزار تومان بود