1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار اطلاعات فنی در مورد کادیلاک CT5 جدید + عکس

انتشار اطلاعات فنی در مورد کادیلاک CT5 جدید + عکس

12 اردیبهشت 1398
  • 0

کادیلاک پس از رونمایی طراحی بدنه کادیلاک CT5 جدید در ماه مارس اکنون جزئیات فنی از جایگزین CTS را ارائه کرده است.

خریداران می توانند از بین دو گزینه موتور و سه تریم برای این خودرو انتخاب داشته باشند.

CT5 به صورت استاندارد با موتور 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت 237 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتون متر عرضه می شود. مشتریانی که خواهان قدرت بیش تر هستند می توانند موتور 3.0 لیتری تواین توربو V6 با قدرت 335 اسب بخار و گشتاور 542 نیوتون متر را برای این خودرو انتخاب کنند. هر دوی این نیرومحرکه ها با گیربکس اتوماتیک 10 سرعته همراه می شوند و خریداران می توانند آپشن های چهار چرخ فعال یا دیفرانسیل عقب را برای آن انتخاب کنند.

4.jpg

این سدان ممتاز دارای مجموعه ای از تکنولوژی های استاندارد و انتخابی است. این خودرو به صورت استاندارد با استارت از راه دور ارائه می شود مه به مالک اجازه می دهد از راه دور فضای کابین، گرمایش یا تهویه صندلی ها و گرمایش فرمان را تنظیم کند. سیستم هدایت نیمه خودران Super Cruise کادیلاک نیز در این خودرو موجود است.

تمام نسخه های CT5 به صورت استاندارد به تکنولوژی های ایمنی همچون هشدار تصادف جلو، ترمز جلوی عابرپیاده، ترمز اضطراری خودکار و هشدار تصادف بازتاب کننده LED روی شیشه جلو مجهز می شوند. نسخه های پرمیوم لوکس و اسپرت این خودرو به صورت استاندارد به هشدار تغییر لاین، هشدار ترافیک پشت، کمک پارک عقب و آینه دید پشت خودکار مجهز می شوند. دو نسخه بالای این خودرو هم چنین دارای کروز کنترل، ترمز اضطراری خودکار ارتقا یافته، کمک پارک خودکار، کمک پارک جلو، دوربین دید محیطی، نمایشگر بالای سر، کمک ثبات در مسیر، آینه دوربینی دید پشت، هشدار عابرپیاده عقب، ترمز خودکار معکوس و نور بالای خودکار هستند.

CT5 پاییز امسال به فروش می رسد اما هنوز قیمت آن مشخص نیست.

2.jpg

3.jpgنظرات