1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. ایران خودرو از ابتدای سال ۹۸ تاکنون بیش از ۴۰ هزاردستگاه انواع خودرو تولید کرده است

ایران خودرو از ابتدای سال ۹۸ تاکنون بیش از ۴۰ هزاردستگاه انواع خودرو تولید کرده است

17 اردیبهشت 1398
 • 2

گروه صنعتی ایران خودرو از پانزدهم فرودین ماه تا نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری نزدیک به ۴۰ هزاردستگاه خودروسواری و وانت تولیدکرده است و انتظار می رودروند تولیددر روزهای آینده بهبودیابد.

شتاب متقاضیان برای خرید خودرو، صرفا باعث افزایش کاذب بهای خودروها می شودکه این افزایش قیمت پس از فروکش کردن تقاضای کاذب بازار، افول خواهدکرد. افرادی که در روزهای جاری از بازارخریدداشته اند، سودهای بادآورده را نصیب سوداگران بازار خودرو خواهندکرد .

برمبنای این گزارش ، گروه صنعتی ایران خودرو با هدف بهبود و تنظیم قیمت خودرو در بازار، روزانه نسبت به عرضه خودرو با قیمت تنظیم بازار اقدام می کند. با توجه به اینکه در شرایط فروش فوری تنظیم بازار، با هرکد ملی می توان فقط یک دستگاه خودرو ثبت نام کرد، بنابراین این شرایط برای بسیاری از متقاضیان فراهم است که خودروی خود را با قیمت مناسب از این گروه صنعتی خریداری کنند.

همچنین قیمت های فعلی بازار که توسط برخی از سودجویان بازار خودرو به صورت کاذب افزایش یافته است، منعکس کننده نیاز مصرف کنندگان واقعی خودرو نیست

دراین گزارش آمده است ، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای عمل به تعهدات معوق خود نیز برنامه ریزی میان مدتی دارد و در چند ماه آینده تمامی خودروهای ثبت نام شده با موعد 97 تحویل خواهد شد و دریک ماه گذشته نیز بیش از 31 هزار دعوتنامه جهت تعهدات معوق صادر شده و خودروهای مشتریان در حال تحویل است.نظرات

 • حسن حسن (17 اردیبهشت 1398 ساعت 11:57)

  پس چرا براي ما كه موعد صدور وتحويل خودروي ثبت نامي مون آبان 97 بوده است هنوز دعوتنامه صادر نشده است ؟ عمل نكردن به تعهدات قبلي وگرفتن تعهد جديد نوعي مشتري مداري جديد است كه فقط دركشورما رخ مي دهد!!!!

  سکوت سکوت (22 اردیبهشت 1398 ساعت 14:37)

  این مشتری مداری با حرکت سازمان حمایت از مصرف کننده و وزارت صنعت و ... همه با هم برای سرکیسه کردن من و شماست که هیچ حق انتخابی غیر از خرید گاریهای اینا نداریم، اگه واقعا به حقوق ما احترام میذارن واردات خودرو رو آزاد کنند تا ببینند چه خودروهایی با اقساط بلند مدت و تحویل فوری برای ما وجود داره!