1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. آیا امکان به کارگیری ربات در ثبت نام محصولات ایران خودرو وجود دارد ؟

آیا امکان به کارگیری ربات در ثبت نام محصولات ایران خودرو وجود دارد ؟

25 اردیبهشت 1398
 • 4

ایران خودرو با به کارگیری به روزترین برنامه ضد ربات (captcha) در مراحل مختلف ثبت نام امنیت کاربران را به حداکثر رسانده است.

استفاده از به روزترین نرم افزار تشخیص ربات از انسان (captcha) سبب به تقریبا صفر رسیدن امکان به کارگیری ربات شده است. این نرم افزار به منظور افزایش امنیت کاربران در سیستم فروش محصولات ایران خودرو استفاده می شود.

برمبنای این گزارش،‌ برخلاف ادعای برخی افراد،‌ با اجرای نرم افزارهای امنیتی، ورود ربات در فرآیند ثبت نام مشتریان، دست کم در سیستم فروش گروه صنعتی ایران خودرو، امکانپذیر نیست.

درحال حاضر فرآیند فروش روزانه محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به دلیل کثرت مراجعین به سایت فروش از سویی و محدودیت عرضه محصول، در مدت زمان کوتاهی تکمیل می شود. در کسری از ثانیه چندین هزار نفر در صف انتظار ثبت نام قرار دارند که یقینا به دلیل محدودیت در تعداد خودروهای قابل عرضه تعداد کمی از متقاضیان موفق به ثبت نام می شوند.

این گزارش می افزاید، تمامی مراحل مختلف ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو با درصد اطمینان بالا درحال کنترل شدن است و مشتریان هیچ نگرانی از ورود ابزارهای ربات و سوءاستفاده نداشته باشند.

منبع تسنیم


نظرات

 • amir amir (27 اردیبهشت 1398 ساعت 08:15)

  فقط میتونم بگم غلط کردن ،من دوهفته که در عرض 3 ثانیه سایت تکمیل ظرفیت میشه ،اتفاقا روز چهارشنبه یک شکایت تنظیم کردم و دادم به دادگاه ....

 • رضا رضا (26 اردیبهشت 1398 ساعت 03:15)

  بترسید از اون روز که خدا تو دل ملت بندازه که شما خیانتکارید که دیگه هیچی جلو دارشون نیست

 • حسین حسین (25 اردیبهشت 1398 ساعت 21:41)

  چند روزه که هنگام ورود به قسمت کاربران دیگه کد امنیتی رو نمیخاد
  captchaهم عملا غیر فعاله
  اینو هر آماتوری می فهمه

 • بهروز بهروز (25 اردیبهشت 1398 ساعت 13:54)

  سوال این است که اصلا چند خودرو فروخته اند؟ ثبت نامی که هر روز هست ولی کمتر از 2 دقیقه تمام می شود...