1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. ابلاغ دستور خودرویی رحمانی به دو معاونت وزارت صنعت

آخرین اخبار


ابلاغ دستور خودرویی رحمانی به دو معاونت وزارت صنعت

26 اردیبهشت 1398
 • 2
 • 25003

وزیر صنعت در ابلاغی به معاون امور صنایع و رییس هیأت عامل ایدرو بر استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور برای تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی تأکید کرد.

رضا رحمانی در این ابلاغ با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در حمایت از تولید و نامگذاری امسال به عنوان "رونق تولید"، اظهارداشت: ضروری است تا تمام شرکت‌های خودروسازی با همکاری قطعه سازان، شرکت‌های دانش بنیان، فعالان اقتصادی، ظرفیت‌های دانشگاهی، متخصصان داخلی و جوانان خلاق نسبت به تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی اقدام کنند.

 

وی با اشاره به تأکیدات گذشته در این زمینه، افزود: ضروری است تا با فراخوان عمومی از طریق رسانه‌های گروهی نسبت به اطلاع رسانی جامع جهت استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه های انسانی کشور اقدام لازم انجام شود تا ضمن حمایت از صنعتگران و کارگران کشور گام‌های عملی نیز در مقابله با جنگ اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز برداریم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر ضرورت اولویت قراردادن این خط مشی خطاب به دو معاون خود، اضافه کرد: برنامه زمان بندی فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام حداکثر تا 20 خردادماه و گزارش اقدامات انجام شده به همراه میزان ارز صرفه جویی شده در بازه های زمانی 3 ماهه تهیه و گزارش شود.

منبع تسنیمنظرات

 • مهدی مهدی (26 اردیبهشت 1398 ساعت 20:59)

  بنده خدا، آدم با شعور ،برلیانس برج 5 سال 97 هنوز تکمیل وجه نیامده!!!!!!! چرا کاری نمی کنید!!!!!!

 • حسن حسن (26 اردیبهشت 1398 ساعت 10:10)

  خدا را شکر ؛ وزیر صنعت از خواب بیدار شد.بابا ،مردم بدبخت شدند تازه داری ابلاغیه می فرستی؟ الحمدالله رهبر ما دور اندیش هستند وگرنه چه بلایی بر سر کشورمان می آمد. ایشان سالهاست در مورد تولید تذکر می دهند ولی کو گوش شنوا...