1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی آئودی A4 جدید مدل 2019 + عکس

معرفی آئودی A4 جدید مدل 2019 + عکس

28 اردیبهشت 1398
  • 2

آئودی خانواده A4 کاملا اصلاح شده را معرفی کرده است که از طراحی به روز شده و ارتقای تکنولوژی جامعی بهره می برد.

تیم طراحی این خودروساز در بدنه A4 جدید از A6 نوین الهام گرفته است. چراغ های جلوی جدید و نسخه نوینی از جلوپنجره آئودی به همراه هواکش های ارتقا یافته و جزئیاتی متفاوت روی سپر این خودرو تعبیه شده است.

گلگیرهای این خودرو کمی برجسته تر شده اند و خطوطی تیزتر در کناره های آن تعبیه شده اند.

در قسمت پشت این خودرو، چراغ های عقب مستقیما از A6 نوین گرفته شده اند. این چراغ ها طرح LED متفاوتی در مقایسه با مدل کنونی دارند که با جزئیات جدید روی سپر زیرین هماهنگ است تا ظاهر جدیدی ایجاد کند که بیش تر با طیف مدل های آئودی منطبق است.

این خودرو در سه طرح بدنه پایه، پیشرفته و S لاین ارائه شده و 12 گزینه رنگ بدنه از جمله خاکستری Terra جدید برای آن ارائه می شود.

 2.jpg

تغییرات در کابین این خودرو برجسته تر هستند که نسخه قدیمی MMI با جدیدترین نسخه آن جایگزین شده است. یک نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی 10.1 اینچی جدید روی داشبورد این خودرو تعبیه شده که متکی بر ورودی لمسی است.

آئودی علام کرده کنترل صوتی این خودرو اکنون عملکرد بهتری با ورودی صدای طبیعی دارد و خود سیستم از ارتباط car-to-X پشتیبانی می کند.

در زمان عرضه این خودرو در اروپا طیفی از شش موتور توربوشارژ برای آن ارائه می شوند که با 35 TFSI چهار سیلندر آغاز شده و به توربو دیزل V6 در S4 TDI می رسد. تکنولوژی هیبریدی متعادل نیز در سه گزینه موتور این خودرو ارائه می شود که به مصرف سوخت 3.0 لیتر در هر 100 کیلومتر کمک می کند.

4.jpg

3.jpgنظرات

  • بهروز بهروز (28 اردیبهشت 1398 ساعت 16:29)

    باسلام ادب تازه شرکت فولگس واگن المان داره میشه حداندازه سایپا فکرکنم نامردها میایند ایران تکنولوژی روزدنیارو که درایران طراحی میشه میدزند میبرن المان بااون خودرو طراحی میکنند واقعا ایران جزو غولهای بزرگ خودروسازی میباشد خداشاهده اگر دوخودروساز ایران تحویل وزرات دفاع بدهند که موشکهای بزرگ بااون عزمت تولید میکنیم قول میدم خودرهایی ما تولید کنیم نمیگم جهانی باشه اما سرتراز سایپا ایرانخودروباشه

  • احمد احمد (28 اردیبهشت 1398 ساعت 13:45)

    لطفا این پیشرفت ها رو در صنعت خودرو به مدیران ایران خودرو و سایپا نشان دهید شاید کمی یاد بگیرند و به بفهند مفهوم اپشن چیه ، شاید سوادشون ببرند بالا یا لااقل مردم رو .... فرض نکنند!!!!!!! انشاالله که بفهمند