1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. افزایش قابل توجه قیمت انواع روغن موتور در بازار

افزایش قابل توجه قیمت انواع روغن موتور در بازار

افزایش نجومی قیمت انواع روغن موتور در بازار
29 اردیبهشت 1398
 • 3

رئیس اتحادیه مکانیسین‌های تهران گفت: کارخانجات تولید روغن موتور به صورت یکپارچه قیمت محصولات خود را تا 70 درصد افزایش داده‌اند.

علیرضا نیک آئین اظهار کرد: به صورت چراغ خاموش و در سکوت اطلاع‌رسانی، شرکت‌های تولیدکننده روغن موتور محصولات خود را تا ۷۰ درصد گران کرده‌اند و این موضوع منجر به آن خواهد شد که صاحبان خودرو دیرتر به تعویض روغن بپردازند و در نهایت مشکلات اساسی برای خودرو و هوای کشور ایجاد می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل افزایش قیمت روغن موتور چیست؟ گفت: کارخانجات مدعی آن هستند که قیمت مواد اولیه وارداتی تولید روغن موتور افزایش قابل توجهی داشته و این در حالی است که تمامی کارخانجات تولید روغن قیمت را به صورت همزمان و یکپارچه افزایش داده‌اند.

رئیس اتحادیه مکانیسین‌های تهران در رابطه با شرایط تعمیر و نگهداری خودرو خاطرنشان کرد: تا حدودی کمبود قطعات خودرو که در ایام پایانی سال گذشته ایجاد شده بود رفع شد اما نگرانی در حال حاضر نبود قطعات یدکی خودروهای جدید مونتاژ داخل است.

وی با اشاره به کمبود قطعات خودروهای مونتاژی توسط خودروسازان داخلی، تاکید کرد: کارکرد این دست خودروها افزایش یافته و در حال حاضر نیاز به قطعات یدکی همچون لنت ترمز و صفحه کلاژ پیدا کرده‌اند که خودروسازان باید سریعاً برای این موضوع با وجود تمام مشکلات راهکاری اتخاذ کنند.

منبع ایسنا


نظرات

 • حسین حسین (30 اردیبهشت 1398 ساعت 10:14)

  با سلام روغن 4 برابر شده لیتری 20 به لیتری 10 هزارتومان ما چه خاکی توسرمان کنیم نمیتوانید مملکت داری کنید

 • ایلیا ایلیا (30 اردیبهشت 1398 ساعت 08:32)

  هردم از این باغ بری میرسد ...

 • حمید حمید (29 اردیبهشت 1398 ساعت 11:11)

  ...... تف تف تف ..... *** بر سر ها ..... البته *** بر سر مردم ....