1. خانه
  2. اخبار
  3. خودروسازان داخلی
  4. نگاهی به آمار تولید ایران خودرو در اردیبهشت ماه امسال

نگاهی به آمار تولید ایران خودرو در اردیبهشت ماه امسال

22 خرداد 1398
  • 1
  • 3044

گروه صنعتی ایران خودرو با تولید بیش از 61 هزار دستگاه خودرو سواری و وانت از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه، همچنان در تامین خودرو بازار در این بخش پیشتاز است.

ایران خودرو توانسته در اردیبهشت ماه امسال تعداد 40 هزار و 302 دستگاه خودرو سواری و وانت تولید كند و مانند همیشه در تامین نیاز مشتریان در بازار پیشتاز و نخستین باشد.

برمبنای این گزارش،‌ گروه صنعتی ایران خودرو در مجموع از آغاز سال كاری 98 تا پایان اردیبهشت ماه تعداد 61 هزار و 631 دستگاه خودرو سواری و وانت تولید كرده است.

 

تولید این تعداد درحالی محقق شده كه ایران خودرو با مشكلات متعددی در زمینه تامین و تولید روبرو بوده اما در نهایت توانسته با برنامه ریزی، همراهی و مشاركت قطعه سازان با شرایط تحمیلی ناشی از تحریم مقابله كرده و سبب رونق تولید در زنجیره تولید خودرو كشور شود.

ایران خودرو در صدد است تا با بهره گیری از توان شركت های دانش بنیان و سازندگان توانمند كشور، تیراژ تولید را افزایش داده و با عرضه مستمر خودرو به بازار، در مسیر متعادل سازی بازار گام بردارد.
نظرات

  • ایرانی ایرانی (23 خرداد 98 ساعت 10:41)

    آیا نباید در عمل این میزان تولید را دید؟ چرا سایت فروش روزانه ایرانخودرو کمتر از یک دقیقه بسته می شود؟ غیر از این است که خودرویی برای تحویل ندارد؟