1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. نگاهی به آمار تولید ایران خودرو در اردیبهشت ماه امسال

نگاهی به آمار تولید ایران خودرو در اردیبهشت ماه امسال

22 خرداد 1398
  • 1

گروه صنعتی ایران خودرو با تولید بیش از 61 هزار دستگاه خودرو سواری و وانت از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه، همچنان در تامین خودرو بازار در این بخش پیشتاز است.

ایران خودرو توانسته در اردیبهشت ماه امسال تعداد 40 هزار و 302 دستگاه خودرو سواری و وانت تولید كند و مانند همیشه در تامین نیاز مشتریان در بازار پیشتاز و نخستین باشد.

برمبنای این گزارش،‌ گروه صنعتی ایران خودرو در مجموع از آغاز سال كاری 98 تا پایان اردیبهشت ماه تعداد 61 هزار و 631 دستگاه خودرو سواری و وانت تولید كرده است.

 

تولید این تعداد درحالی محقق شده كه ایران خودرو با مشكلات متعددی در زمینه تامین و تولید روبرو بوده اما در نهایت توانسته با برنامه ریزی، همراهی و مشاركت قطعه سازان با شرایط تحمیلی ناشی از تحریم مقابله كرده و سبب رونق تولید در زنجیره تولید خودرو كشور شود.

ایران خودرو در صدد است تا با بهره گیری از توان شركت های دانش بنیان و سازندگان توانمند كشور، تیراژ تولید را افزایش داده و با عرضه مستمر خودرو به بازار، در مسیر متعادل سازی بازار گام بردارد.نظرات

  • ایرانی ایرانی (23 خرداد 1398 ساعت 10:41)

    آیا نباید در عمل این میزان تولید را دید؟ چرا سایت فروش روزانه ایرانخودرو کمتر از یک دقیقه بسته می شود؟ غیر از این است که خودرویی برای تحویل ندارد؟