1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. شکار تصاویر فیس‌لیفت نیسان روگ (ایکس تریل) در حال تست

شکار تصاویر فیس‌لیفت نیسان روگ (ایکس تریل) در حال تست

27 خرداد 1398
  • 0

24.jpgتصاویر مخفیانه نسل آینده نیسان روگ با پوشش‌های استتاری سنگین در سایت‌ها مجازی خودرویی منتشر شد.

تست‌های اولیه این خودرو در "فارمینگتون هیل" میشیگان صورت می‌گیرد.

استتار بدنه روگ جدید به شدت سنگین است و جلو پنجره، چراغ‌های عقب و جلو پوشیده شده‌اند. با این وجود با ارزیابی این شبح می‌توان می‌گفت که خودرو با مدلی شیک‌تر، با زوایای زیاد و بریدگی‌های بیشتر روبه‌رو هستیم.

تصاویر شکار شده از روگ جدید، نمایی از مدل مفهومی "اکس موشن" 2018 را در ذهن تداعی می‌کند. شباهت این دو خودرو در نمای انتهایی بیشتر به نظر می‌رسد.

احتمالا یک این موتور 2.4 لیتری چهار سیلندر در نیسان روگ توانی حدود 170 اسب بخار برای آن رقم می زند. این موتور نمونه موتورهای نیسان آلتیمای 2019 است و 188 اسب‌بخار قدرت دارد.

 23.jpg

از دیگر گزینه های موتوری این خودرو می‌توان به نمونه‌های 2.0 لیتری و 4 سیلندر توربوشارژ اشاره کرد. نیسان اعلام کرده برخی از روگ‌های آینده نیز به صورت هیبریدی ارائه خواهند شد.

این خودرو به طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده ماننده سامانه کنترل کروز تطبیقی و نگه‌دارنده بین خطوط مجهز است.


سامانه هشدار دهنده خروج از خط، ترمز خودکار اضطراری، شناساگر نقاط کور، ترمز هوشمند حرکت روبه عقب و سیستم سپر ایمنی خودرو از دیگر ویژگی‌های این خودرو هستند.

 

در حال حاضر نمی دانیم نیسان در چه تاریخی از این خودروی جدید رونمایی می کند. نسخه کنونی روگ در سال 2017 معرفی شده و به نظر می‌رسد به زمان ارتقاء آن نزدیک باشیم.

مدل مفهومی اکس موشن 2018

 25.jpgنظرات