1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. لکسوس NX مدل 2019 به روز رسانی شد + عکس

لکسوس NX مدل 2019 به روز رسانی شد + عکس

7 تیر 1398
  • 0

لکسوس استرالیا از اعمال تغییرات در شاسی بلند پرفروش NX خبر داد که به مجموعه ای از تکنولوژی های ایمنی نوین این خودروساز مجهز شده است.

خط تولید NX ارتقا یافته با تجهیز به آن چه که Safety System+ لکسوس نامیده می شود اکنون دارای شناسایی دوچرخه سوار برای سیستم ترمز اضطراری خودکار، کمک تغییر لاین و کروز کنترل انطباقی در تمام سرعتها با عملکرد توقف و حرکت است که هدایت خودران سطح 2 در بزرگراه را فراهم می سازد.

کمک تغییر لاین، با استفاده از دوربین رو به جلو خودرو را در مرکز لاین خود حفظ می کند و زمانی که در ترافیک های کند لاین مقابل قابل تشخیص نباشد، با تشخیص مسیر جلوی خودرو آن را در لاین نگه می دارد.

هم چنین NX جدید دارای کمک شناسایی جاده است که محدودیت های سرعت را شناسایی کرده و آن ها را در نمایشگر بالای سر و نمایشگر چندرسانه ای نمایش می دهد.

و در نهایت، سیستم ترمز پشتیبان پارک جدید در زمان پارک با استفاده از فعال کردن نیروی ترمز در زمان تشخیص مانع توسط سنسورهای پارک، مانع از بروز تصادف می شود.

 ea14a6827c153d2c4c72b9f5b19c1c8e.jpg

ویژگی های ایمنی و کمک راننده جدید در این خودرو تکنولوژی های استاندارد کنونی آن از جمله نور بالای خودکار، کنترل کشش، دوربین دید پشت، مانیتور نقاط کور با هشدار ترافیک پشت و مانیتور فشار تایر را ارتقا می بخشند.

NX همچون قبل با دو گزینه موتور و در دو مدل NX300، NX300h در نسخه های Luxury، F اسپرت و اسپرت Luxury ارائه می شود.

مدل NX300 این خودرو از موتور 2.0 لیتری توربوی چهار سیلندر بنزینی با قدرت 175 کیلووات و گشتاور 350 نیوتون متر بهره می برد. NX300h دارای موتور 2.5 لیتری دمش طبیعی چهار سیلندر بنزینی به همراه یک موتور برقی با قدرت کلی 147 کیلووات است.

12.jpg

قیمت طیف مدل های ارتقا یافته این خودرو 600 دلار افزایش یافته است.نظرات