1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی یاریس مدل 2020 ؛ ارزان ترین مدل هیبریدی تویوتا + قیمت

معرفی یاریس مدل 2020 ؛ ارزان ترین مدل هیبریدی تویوتا + قیمت

5 تیر 1398
  • 0

ارزان ترین خودروی تویوتا به روز رسانی کلی خواهد داشت و برای اولین بار در بازار استرالیا آپشن نیرومحرکه هیبریدی نیز خواهد داشت.

اگرچه آپشن هیبریدی برای نسل کنونی این خودرو در بازارهای جهانی موجود است، نمایندگی های تویوتا اعلام کرده اند که نسل بعدی یاریس که سال آینده به فروش می رسد با گزینه ای از نیرومحرکه های بنزینی یا هیبریدی عرضه خواهد شد.

بنابراین، تویوتا پریوس C کوچک که با قیمت 24 هزار دلار اکنون ارزان ترین مدل هیبریدی این برند است پس از هشت سال فروش، حذف خواهد شد.

news-toyota-affirms-hybri.jpg

هنوز قیمت یاریس بعدی اعلام نشده است و تویوتا هنوز عرضه این مدل جدید را تایید نکرده اما خریداران می توانند قیمتی بیش تر را برای آن انتظار داشته باشند.


هاچ بک پنج در یاریس کنونی با قیمت 15990 دلار برای مدل دستی و 17490 دلار برای مدل اتوماتیک موجود است.

البته گمان می رود یاریس جدید در مدل پایه خود با قیمتی در حدود 20 هزار دلار عرضه شود چرا که هر نسل جدیدی که تویوتا طی سه سال اخیر منتشر کرده به صورت استاندارد با مجموعه کامل تکنولوژی های ایمنی این خودروساز ارائه می شود که باعث افزایش قیمت خواهد بود.

toyota-yaris-hybrid_03.jpg

به عنوان مثال، هاچ بک تویوتا کرولا با قیمت پایه 23990 دلار عرضه می شد اما زمانی که سال گذشته مدل جدید آن معرفی شد قیمتش به 27990 دلار رسید.نظرات