1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نجات بزرگ شرکت فورد با عرضه شاسی‌بلند کوچک جدیدش + عکس

نجات بزرگ شرکت فورد با عرضه شاسی‌بلند کوچک جدیدش + عکس

13 تیر 1398
  • 2

فورد برای جبران ضرر‌هایش در اروپا، می‌خواهد پنج کارخانه‌ را تعطیل کرده و یک پنجم از نیروی کار خود را اخراج کند. هم‌زمان برای افزایش درآمد، این کارخانه مدل‌های جدیدی به بازار عرضه خواهد کرد.

براساس برنامه‌ای که هفته گذشته اعلام شد، کارخانه آمریکایی دوازده هزار نفر از نیروی کار خود کم می‌کند. فورد می‌گوید به اکثر کارگران پیشنهاد بازخرید داده خواهد شد.

فورد در دو سال گذشته در بازار اروپا ضرر کرده و زیانش در سال گذشته به ۴۰۰ میلیون دلار رسید.

3.jpg

این شرکت برای بازگشت به سود‌دهی امید زیادی به موفقیت شاسی‌بلند کوچکی دارد که قرار است از زمستان امسال به بازار عرضه شود.

پوما براساس مدل هچ‌بک پرفروش فیستا ساخته شده و فورد امیدوار است که بتواند علاوه بر رقبای همیشگی با مارک‌های لوکس‌تر مثل مینی رقابت کند. به همین دلیل پوما به امکانات لوکسی نظیر صندوق عقب اتوماتیک، دوربین عقب، پارک خودکار و سیستم‌های ایمنی تازه مجهز شده است.

شاسی‌بلند کوچک فورد به بازار بسیار شلوغ و سختی وارد می‌شود و باید با ماشین‌هایی نظیر پژو ۲۰۰۸، رنو کپچر و نیسان جوک رقابت کند.

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpgنظرات

  • هم وطن هم وطن (13 تیر 1398 ساعت 17:44)

    اسم يه ماشين يادتون رفته كه قرار باهاش رقابت كنه ????????????????????پرايدو

  • باغچقی باغچقی (13 تیر 1398 ساعت 15:58)

    اگه فورد در حال حاضر وارد ایران بشه دیگه کسی به هیچ وجه سوار هیچ خودرو داخلی نمیشه... شرکتش به شدت پیشرفت میکنه و سودهای هنگفت... فورد کجایی که ایران تشنه ماشینهای توست.