1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. اعلام قیمت و مشخصات آکورا TLX PMC ادیشن دست‌ساز + عکس

اعلام قیمت و مشخصات آکورا TLX PMC ادیشن دست‌ساز + عکس

21 تیر 1398
  • 0

آکورا TLX PMC ادیشن 2020 که در نمایشگاه خودروی نیویورک سال جاری معرفی شد از هفته‌ی جاری در برخی نمایندگی‌های منتخب این خودروساز در آمریکا عرضه خواهد شد.

شاید با دیدن این خودرو بگویید TLX PMC ادیشن تفاوت‌های زیادی با نسخه استاندارد ندارد اما این‌گونه نیست. نام PMC مخفف عبارت مرکز ساخت پرفورمنس آکورا در ماریسویل اوهایو است جایی که سوپرکار NSX با دستان هنرمند کارکنان این سایت ساخته می‌شود.

2.jpg
خب وجه اشتراک TLX PMC 2020 با سوپرکار NSX در چیست؟ باید گفت همان تکنسین‌های NSX در همان مرکز یاد شده اقدام به ساخت این خودروی سفارشی با دستان خود می‌کنند. آکورا می‌گوید این امر باعث تضمین بالاترین سطح کیفیت می‌شود زیرا هر دستگاه از TLX همان روش کنترل کیفیت روتین سوپرکار خاص آکورا پس از فرایند ساخت با دست را می‌گذراند. این امر شامل بررسی داینو، بازرسی رنگ بدنه، شبیه‌سازی جاده‌های ناهموار و تست نشت آب می‌باشد.

4.jpg
این خودروی سفارشی که در بالاترین جایگاه خانواده‌ی TLX قرار می‌گیرد از ویژگی‌های پکیج ادونس و مشخصات اسپورت نسخه‌ی A-Spec سود می‌برد. تنها 360 دستگاه از PMC ادیشن ساخته خواهد شد و هر یک از رنگ بدنه‌ی قرمز والنسیا سود خواهند برد. این رنگ از تکنولوژی نانوپیگمنتی سود برده که قبلاً مختص سوپرکار NSX بوده است.

 6.jpg

برای محافظت از رنگ بدنه در زمان حمل‌ونقل، PMC ادیشن از کاور ویژه‌ای استفاده خواهد کرد و خودرو نیز با استفاده از وسایل حمل‌ونقل ویژه‌ی یک خودرو به نمایندگی‌ها منتقل خواهد شد.


جدای از رنگ بدنه‌ی سفارشی، این خودرو دارای رینگ‌های 19 اینچی مشکی، سقف و دستگیره‌های درب مشکی براق، محیط اطراف جلوپنجره با رنگ مشابه بدنه و خروجی‌های اگزوز 4 اینچی با رنگ کروم تیره می‌باشد.

3.jpg
داخل کابین TLX PMC ادیشن صندلی‌های چرمی مشکی میلانو با عناصر آکانترا، دوخت مشکی و قرمز، پانل‌های درب و استراحت گاه مرکزی و پلاک شماره‌دار نصب شده است. همچنین غربیلک فرمان این خودرو که از نسخه‌ی A-Spec گرفته شده از چرم مشکی با دوخت قرمز و پدال شیفترهای فلزی سود می‌برد.

5.jpg 

نیروبخش این خودروی تولید محدود همان پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.5 لیتری تزریق مستقیم 290 اسب بخاری است که با سیستم SH-AWD آکورا همکاری می‌کند. تمامی این توجهات به جزئیات با بهای بالا همراه بوده به‌گونه‌ای که برای خرید این خودرو باید 50945 دلار پرداخت کنید.

منبع پدال


نظرات