1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. عرضه سه‌گانه‌ سدان‌های سیتروئن به زودی محقق می شود + عکس

عرضه سه‌گانه‌ سدان‌های سیتروئن به زودی محقق می شود + عکس

27 تیر 1398
  • 0

سیتروئن در دو سال آینده سه سدان جدید را عرضه خواهد کرد. اولین سدان از این دسته مدل جدید C6 است که سال آینده شاهد رونمایی آن خواهیم بود.


مدیر بازاریابی سیتروئن این خبر را در مصاحبه با اتوکار تائید کرده و خاطرنشان ساخته طراحی این مدل‌های جدید از رسوم سنتی صنعت خودرو پیروی نخواهد کرد.

آرنود بلونی گفته است:

اعتقاد ما بر این است که هنوز هم فضا برای تولید سدان ها وجود دارد. زمانی که شما تمامی خودروها را با آپشن قوای محرکه‌ی الکتریکی یا پلاگین هیبریدی در نظر بگیرید بنابراین فرصت‌هایی برای طراحی‌های خلاقانه وجود خواهد داشت.

2.jpg
علاقه‌ی سیتروئن به سدان های عجیب تاریخچه‌ی دور و درازی دارد و اگرچه آمار فروش سدان ها در سراسر دنیا با افت مواجه بوده اما این خودروساز فرانسوی فعلاً نمی‌خواهد از سدان ها دست بکشد.

مدیر این برند اضافه می‌کند:
خیزش شاسی بلندها را نمی‌توان نادیده گرفت اما همین موضوع باعث می‌شود ما هدف و ظاهر یک سدان را دوباره تصور کنیم. من نمی‌خواهم از واژه‌ی مخرب استفاده کنم زیرا می‌توان تفسیر اشتباهی از آن داشت اما من قول می‌دهم که ظاهر این خودروها بسیار اصیل باشد. خودروی ریسکی تولید نخواهیم کرد زیرا می‌خواهیم آن را بفروشیم ولی ظاهر آن از ویژگی‌های جالبی برخوردار خواهد بود.

3.jpg
C6 جدید چند وقتی است که در حال توسعه بوده و شروع این پروژه با معرفی کانسپت Cxperience در سال 2016 کلید خورده است. نسخه‌ی تولیدی سدان پرچم‌دار سیتروئن طبق انتظارات در نمایشگاه پاریس 2020 معرفی خواهد شد.


دو سدان دیگر هم در سال 2021 معرفی می‌شوند و مدیر سیتروئن تنها گفته که این خودروها بجای اینکه پسوند کانسپت را یدک بکشند نمونه‌های تولیدی نهایی خواهند بود. مدیر بازاریابی این برند گفته تمرکز این خودروها روی بازار چین خواهد بود جایی که تقاضا برای سدان های راحت و نرم هنوز هم بالاست.

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

منبع پدال


نظرات